Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chandamama (2007)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyWed Aug 03, 2011 9:48 am

Chandamama (2007) Chandamama1024

Na začiatku príbehu ukončila Mahalakshmi (Kajal) štúdium a vrátila sa do rodnej dediny. Jej otec Ranga Rao (Nagababu) je vážený a bohatý muž, ktorý svoju dcéru nadovšetko miluje. Okrem otca ju veľmi nadšene privíta aj sesternica Rani, bláznivé dievča plné života. Už o pár dní začnú mať ľudia narážky o svadbe, z čoho Ranga Rao nie je vôbec nadšený. Jeho malé dievčatko totiž dospelo akoby zo dňa na deň. Po zvážení možných nápadníkov sa rozhodne pre Dorababua, milého a poctivého chlapca. Ten najprv o svadbe nechce ani počuť, protestuje, no Mahalakshmi sa mu zapáči, takže sa obidve rodiny pustia do príprav.
Chandamama (2007) Chandamama+blog4
Rani je z tohto spojenectva tiež nadšená, Dorababu sa jej viac než pozdáva. Je šťastná, že sa jej sesternica dobre vydá. Je tu ale stránka príbehu, o ktorej nikto z rodiny nevie. Mahalakshmi začne mať výčitky svedomia a prizná sa ženíchovi o svojej zápletke s Kishorom (Navdeep), ktorá nemala práve najlepší koniec.

Všetko ale nie je, ako sa zdá, city sa menia a naši hrdinovia sa dostanú do dosť zapletenej situácie. Je zábavné sledovať, ako sa z nej dostanú.

Chandamama je skrz na skrz rodinná komédia. Film spravil z Kajal hviezdu a osvedčil sa i u divákov. Mne najprv pripadal ako film na jedno pozretie, ale už o pár dní som sa k nemu vrátila.. a potom znovu a znovu Smile Rozhodne nie je bezchybný. Hneď na začiatku sa dozvieme, aká je India úžasná - Ranga Rao o nej s nadšením rozpráva skupinke belochov, ktorí sa udomácnili v jeho dedine. Boli dosť nadšení. Veď hej, ja im to neberiem Smile Ale inak bolo príjemné vidieť belochov v celku normálnych rolách. Nepredstavovali skazený západ, hoci som to očakávala. Ešte že tak!
Chandamama (2007) Chandamama+blond
Veľmi sa mi páčila aj dynamika párov - strelený Kishore a kľudná Mahalakshmi, rozumný Dorababu a divoká Rani Smile Boli dobre vyvážení.

Ešte jedna vec, ktorú by som chcela pochváliť - film je vizuálne veľmi pekný. Zábery, farby, lokácie.. proste všetko Smile Hudbu som už spomínala, ešte podotknem, že bola vo filme aj dobre zasadená a použitá. Veeeľmi som sa zarazila, keď som začula Ashu Bhosle Smile Nevedela som, že spieva i na juhu.

Chandamama (2007) Chandamama+blog3

V skratke> príjemná romantická komédia, veľmi indická, miestami idilická a krásne farebná. Smile ❤

Celá recenzia> http://bollywoodsky.blogspot.com/2010/10/chandamama-2007.html


Naposledy upravil Remini dne Thu Aug 18, 2011 9:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyFri Aug 12, 2011 10:24 am

Po zhlédnutí bych asi jen musela opakovat výše uvedené Smile Pěkná, příjemná komedie s přesahem, moje oblíbené téma rodinných hodnot a mezigeneračního konfliktu (a posléze vzájemného pochopení).
Krásná hudba, Asha mě taky velmi příjemně překvapila (neb ji miluju).
jenom si říkám, že ošklivější bělochy snad už ani sehnat nemohli lol

Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyFri Aug 12, 2011 10:35 am

Bolo mi trochu ľúto, že vyriešenie konfliktu s druhým otcom nahrnuli do posledných minút, ale asi nevedeli, ako inak to spraviť Smile A ver mi, že keby chceli, tak by našli škaredších belochov :P A ženy by tam behali v mini sukňách a chlapci by zvádzali každé dievča 8)
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyThu Aug 18, 2011 9:40 pm

Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyFri Aug 19, 2011 7:50 am

Už jsem zahlasovala :-)
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) EmptyFri Feb 10, 2012 3:03 pm

Smile
Chandamama (2007) Tumblr_lyxwbj7cFg1r00jw4o1_500
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Sponsored content





Chandamama (2007) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chandamama (2007)   Chandamama (2007) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chandamama (2007)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Saawariya (2007)
» Anwar (2007)
» Yamadonga (2007)
» Salaam - E - Ishq (2007)
» Namastey London (2007)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Regionální kinematografie :: Tollywood, Kollywood, Mollywood, Sandalwood.....-
Přejdi na: