Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mela (2000)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Mela (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Mela (2000)   Mela (2000) EmptyFri Apr 13, 2012 7:47 am

Film vypráví příběh dívky Rúpy, které terorista zavraždil bratra, nejlepšího přítele (malého hocha) a několik dalších lidí z její vesnice a sám ji chtěl pro sebe . Osud však Rúpě, po té co se pokusí skončit svůj život, přivede do cesty dva muže ( jsou nejlepšími přáteli - Aamir a Faisal), kteří dívce pomohou v její životní tísni a pomstit smrt jejího bratra.
Když jsem si dávala film do přehravače, měla jsem obavu, že se budu nudit. Ale nebylo tomu tak. Děj je poměrně napínavý, také krvavý a i k mému překvapení humorný( o to se postaral Aamir společně s Johnem Leverem). Twinkle je velice přitažlivá, ale chemie mezi ní a Aamirem nebyla cítit. Film nedal příliš prostoru láskyplným scénám.
Hudebně byl poměrně bohatý .A na konci Vás čeká malé herecké překvapení ;-)
Celkově bych hodnotila film asi jako průměr, a nakonec jsem byla jako divák spokojená.

Mela (2000) Mela1



Mela (2000) Mela2c



Mela (2000) Mela3



Mela (2000) Mela4r












Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Mela (2000) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mela (2000)   Mela (2000) EmptyFri Apr 13, 2012 10:11 am

Hurá, konečně nezávislý pohled na něco, co mi tak negativně vytřelo zrak Wink Fakt děkuju.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
 
Mela (2000)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mohabbatein (2000)
» Josh (2000)
» Dhaai Akshar Prem Ke (2000)
» Kandukondain Kandukondain (2000)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy :: Éra 2000-2009-
Přejdi na: