Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Agneepath (2012)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 9:06 pm

Remake stejnojmenného filmu z roku 1990, který jsme pod českým názvem Cesta ohněm viděli letos na Festivalu.

Z mého pohledu inspirující nadoblačnost Wink love

*****
Asi tak patnácti hvězdičková záležitost. Samozřejmě pro pokročilé diváky, kteří minimálně tuší, že úroveň posledních filmů s Hrithikem je nad vším, co si lze představit pod základním pojmem Bollywood. A pro ty, kteří pochopili, zač bylo poděkováno Katrině Kaif. Poprvé jsem nadšena i za diváky Festivalu, protože ty nejnovější filmy dokáží vstřebat bez trapného pochichtávání a se vší vervou dávaným nepochopením na obdiv. Agneepath mi poskytl naprosto dokonalé potvrzení mého, nyní už letitého dojmu, že pro bollywoodský film se rok 2000 stal rokem nula a v následné dekádě učinili pokrok odpovídající minimálně třem dekádám na západě. Zatímco jsem se pořád nestala přítelkyní té éry plné násilí, v její transformaci do současného stylu seznávám novou povahu filmové rozkoše. Snesla bych minimálně dvojnásobnou stopáž ve stejně dokonalém tempu, které nenechá odpočinout a jen zesiluje fascinaci a uspokojení. Hudba Ajaye a Atula Gogavale je nadskutečná, kamera skvělá, ale co je slovy nepopsatelné je hora ďábelského masa, kterou se stal Sanjay Dutt. Jak tenhle chlápek může s klidem sehrát vtělené nechutné peklo a jindy být milcem? Z toho by se měli celé zástupy tzv. herců učit. Snad mě jen mrzí, že Priyanka byla tak dokonale zastíněna ve vedlejší roli pouhým Katrininým itemkem. Po takové smršti Chikni Chameli, jako by tu ani žádná Kaali nebyla. Ale tací jako Rishi Kapoor nebo Om Puri, to je jistota kdykoli a kdekoli.

Agneepath (2012) Agneepath-10

Agneepath (2012) Agneepath-11
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 9:08 pm

A tady živák Katrýny Kef Wink posvěcený samotnou Vidyou, takže nelze mít námitky wub love yay

Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 9:15 pm

Chikni Chameli byla jediná chyba, kterou Agneepath měl. Děs běs. Priyančina Gun Gun Guna byla tisíckrát lepší.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 9:56 pm

Nemyslím si, že by chikni chameli zatienilo Priyanku. Mne už teraz dosť vadí, že skoro do všetkých itemoviek pchajú Katrinu. Okrem toho, hudobne je to prerábka jednej staršej maráthskej piesne, (ktorá je btw lepšia). Mňa dosť mrzí vystrihnutá pieseň O Saiyaan s ňou a Hrithikom, ktorá logicky nadväzovala na scénu, kde jej ukázal svoju pokladničku - vôbec nerozumiem tvorcom, prečo to nakoniec vystrihli Sad Troška viac by to vybalancovalo všeobecnú absenciu Priyanky vo filme. Ako chápem že nosný motív bola pomsta vrahovi otca a Priyankina postava bola len vedľajšia, ale aj tak...

Takto s odstupom času sa u mňa jedným veeeeľkým plus stáva ozaj hudba filmu. V tom kine to bol ešte len ozaj zážitok, všetky tie bubny a podobne Smile . A to nie len piesne, ale aj podmazová hudba. Pre mňa jeden z najlepších filmových albumov.

Ako samozrejme že film vo všeobecnosti bol vynikajúci a famózny cheez

Originál chikni chameli z filmu Jatra:
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 11:05 pm

Jo, ta backgroundová hudba je super. Hlavně ten motiv, co hraje pod závěrečnými titulky.
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyWed Oct 24, 2012 11:33 pm

Ten originál je také velmi dobrý, ale mě se upřímně líbí všechny verze Smile Je pravda, že Priyanka docela odstrouhala, což je škoda Sad a i když miluju Hrithika, naprostým králem tohoto filmu je Sanjay. Ten mi naprosto vyrazil dech. Ani si radši nepředstavuju, jak ten se sebou během natáčení vydržel, protože ta proměna je šílená. Šíleně skvělá, šíleně autentická.

Pak ty epické záběry na Ganéšu během oslav a hlavně ten dokonalý závěr, jak se všechno obrátilo. Vynikajcí.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) EmptyThu Oct 25, 2012 9:37 am

moje naj naj piesne sú Ganeshova slávnosť (Deva Shri Ganesha) a tá svadobná (Shah ka rutba). Celý čas som mal zimomriavky Smile. A hudba keď nastupoval Sanjay na scénu - brrrrr Twisted Evil .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Agneepath (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agneepath (2012)   Agneepath (2012) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Agneepath (2012)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ek Main Aur Ekk Tu (2012)
» Ishaqzaade (2012)
» Son of Sardaar (2012)
» Cocktail (2012)
» Talaash (2012)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: