Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Raavan / Raavanan (2010)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Raavan / Raavanan (2010) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raavan / Raavanan (2010)   Raavan / Raavanan (2010) - Stránka 2 EmptyMon Mar 12, 2012 1:11 pm

Skoukla jsem Hindi verzi. Nebylo to tak hrozné, jak mne někteří varovali, ale stejně dost zklamává, zvlášť proto, že se jedná o film Maniho Ratnana. Nesmírně krásné lokace, dokonalé práce s kamerou a hezká hudba jsou obrovské plus, jenže bohužel jde přeci jen o věci sekundární. Příběh je sice tak nějak inspirován Ramajánou, ovšem postrádá vzrušení a npínavost, ve skutečnosti jsem byla tak unavená jako ti chudáci potácející se po džungli. Střih je hrozný. Některé scény jsou příliš zamtečně krátké, jiné zase zdlouhavé nudné, jindy se zdá, že někdo prostě důležité scény jen tak vystříhal.

Abhishek roli nezvládá, nehodí se na ni, působí jako maniak, ale není zrovna děsivý, a jeho "bak bak bak" je nechtěně vtipné. Vikram je kus masa v pohybu, zabíjí bez přemýšlení, není na něm nic hrdinského, ve skutečnosti jsem měla cuky z něj. Govinda je nesmírně přirozený herec, ale tady nemá co dělat. Aish byla dobrá, ale všichni víme, že umí být mnohem, mnohem lepší. Navíc mi přišlo, že role jí nemá moc co nabídnout, Ragini má v příběhu svou důležitost, ale ve výsledku není ani hybatelkou věcí ani nevykoná nic pozoruhodného. Aishwarya ovšem vypadá nádherně, takže jako v mnoha případech jí to odpustíte.

4/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
 
Raavan / Raavanan (2010)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hisss (2010)
» My Name is Khan (2010)
» I Hate Luv Storys (2010)
» Paathshaala (2010)
» We Are Family (2010)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: