Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorZpráva
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySun Jan 08, 2012 11:08 am

Daulat Ki Jung (1992)

Dlaší ze série průměrných filmů snažících se získat něco z popularity páru Aamir/Juhi, ale který jen podpořil pověru, že po Qayamat Se Qayamat Tak jsou "prokletí", jelikož u diváků propadl (tohle prolomilo až Hum Hain Rahi Pyar Ke). Není se čemu divit, jelikož se opravdu nejedná o dechberoucí dílo, i když díky Kaderu Khanovi a zloduchům, o kterých to vlastně celé je, má film i příjemné momenty.

4/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySun Jan 08, 2012 11:15 am

Ladies vs. Ricky Bahl (2011)

LVRB se odehrává v nějaké zvrácené realitě, kde Ranveer Singh je ten nejpřitažlivější a naprosto neodolatelný muž, který kdy žil. Do role mi, jak jste už asi uhádli, moc neseděl. Děvčata jsou ovšem perfektní od něžné Aditi a hlučné Parineeti až po velmi přirozenou Anushku. Nicméně její postava mne moc nezajímala a mnohem víc mne bavily zbývající tři "ladies". Anushčin vstup do filmu je ovšem velmi pěkný. Příběh se v druhé části hodně zpomaluje a čas od času je skoro nudný, a konec se dá také očekávat, i když mne docela nepřesvědčil. Ranveer nemá moc co dělat kromě producírování se kolem bez košile, vloni ve svém debutu byl mnohem působivější. Hudba za moc nestála, choreografie prakticky neexistovala. Film který bych značila jako OK, ale nic víc.

5/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyTue Jan 10, 2012 4:19 pm

DE DANA DAN (2009) s Akshaye Kumarem, Sunilem Shettym, Katrinou Kaif byl poměrně nudný. Byla to jedna velká hádka kdo kde a s kým :D Ale ve smyslu peněz. Docela mě dalo práci, abych film dokoukala. Jediné pěkné bylo provedení písní, které byly zhotoveny jako samostatné klipy a byly super. Ale jinak u mě film propadl.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyFri Jan 13, 2012 2:25 am

Oosaravelli - a ako som predtým zbožňovala Tamannu, tak ju teraz milujem. To dievča je neskutočné!!! Inak jeden z nejlepších masala filmov, ktoré som kedy videla ❤

A pre tých z vás, ktorí neviete, kto je Tamanna ( Crying or Very sad Evil or Very Mad Suspect ) :D
Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Tumblr_lxpszuN66k1qkmpmz
^Toto je Tammie. A je dokonalá ❤
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Jan 18, 2012 12:07 pm

Tak konečně jsem včera našla chvilku na zkouknutí filnu AJAB PREM KI GHAZAB KAHANI s Ranbinem Kapoorem a Katrinou Kaif z roku 2009, a byla jsem překvapená. Po dvou předchozích filmech s Akshayem, které mě dost nudili, do třetice film dobrý a hezky dlouhý. Hezký příběh, dostatek humoru, a pěkný Ranbirův herecký výkon. Konečně něco pořádného :D
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Jan 18, 2012 1:39 pm

Kombinácii Akshay-Katrina a Salman-Katrina sa treba vyhýbať!! :D Teda pokiaľ človek nie je ich fanúšikom a všetko im odpustí :P

Inak APKGK bol zábavný, ale druhá polovica išla do kytek :P
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Jan 18, 2012 3:09 pm

Chingaari Ale viděla jsem jen jedním okem a bez titulků, takže nevím, zda můžu hodnotit. Sushmita mě celkem překvapila, že umí hrát, ale nemůžu si pomoct, je mi něčím protivná. Teda, nemůže za to, ale je :-) Zaujala mě hudba.... ehm, hledám další pozitiva... no, třeba s titulky a soustředěně by mě to bavilo víc, takhle jsem nějak sklouzla po povrchu příběhu a nic to se mnou neudělalo...
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Jan 18, 2012 10:19 pm

ISHQ (1997)

Právě jsem dokoukala sdrcervoucí nádherný film ISHQ z roku 1997 s Aamirem Khanem, Juhi Chawlou a manželi Devganovými. Tak pěkný filmový zážitek jsem zažila naposledy při filmu Mausam z roku 2011 a před tím u filmů se SRK. Oba páry jsou nádherné, příběh chytlavý a láska silná, že by za ni položili vlastní životy! Pěkně jsem si poplakala, seděla u televizoru jako přibitá Smile Fantastická podívaná!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySat Jan 21, 2012 11:20 am

PHIR MILENGE(2004)

Milostný příběh s problematikou AIDS. Pěkný napínavý příběh v hlavní roli se Salmanem Khanem, Abhiskem Bachchanem a Shilpou Shetty.
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySat Jan 21, 2012 6:33 pm

Rang De Basanti Asi jsem v minulém životě byla levicový revolucionář, tohle téma mě hodně bere :-) Takže jsem se dojala a zjistila jsem, že mám Aamira čím dál tím radši.
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySat Jan 21, 2012 10:00 pm

A jelikož dnes jedu na vlně angažovaných filmů, dala jsem ještě No One Killed Jessica. Dojetí se tentokrát nekonalo, ale na film inspirovaný skutečnými událostmi to bylo docela slušné.
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySun Jan 22, 2012 9:30 am

The Dirty Picture Vidya skvělá. Doufala jsem v jiný konec...
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySun Jan 22, 2012 4:30 pm

Gaurí, Rang De Basanti taky miluji!!!!!!! Aamir se mi velice zamlouvá ;-)
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyTue Jan 24, 2012 8:08 am

AKELE HUM AKELE TUM(1995) s Aamirem Khanem a Manishou Koiralou. Velice pěkný film s napínavým dějem a velice emociálně působící na diváky ( tedy na mě ;-)). Malý klučina Master Adil Rizvi , který ztvárnil roli Rohitova ( Aamira) syna si zahrál ve většině filmu, a docela dobře, to zvládl. Čím více filmů s Aamirem vidím, začínám ho míti ráda o něco více :D
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyTue Jan 24, 2012 11:37 am

HEY RAM!(2000) s Kamalem Haasanem, Shahrukhem Khanem a Rani Mukerjee. Film z období rozdělení Indie a života a smrti Mahátma Gandího. Byla jsem vcelku zklamaná.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyTue Jan 24, 2012 12:56 pm

Texlin napsal:
HEY RAM!(2000) s Kamalem Haasanem, Shahrukhem Khanem a Rani Mukerjee. Film z období rozdělení Indie a života a smrti Mahátma Gandího. Byla jsem vcelku zklamaná.
Na toto sa už dlho chystám!!! Mám celkom pocit, že sa mi to bude páčiť Smile Dúfam, že áno.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Jan 25, 2012 10:43 pm

GHULAM s Aaamirem byl pro mě již třetím filmovým úžasným zážitkem! Díky, Aamire!!!
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyThu Jan 26, 2012 12:37 pm

A teď jsem si přečetla, že Aamir riskoval svůj život, když natáčel ve filmu (GHULAM) scénu, ve které běží proti vlaku a ten ho minul o 1,3 sekundy. Nenechal se zastoupit kaskadérem, a scénu točil sám.Na jeho hlavu se za to snesla vlna kritiky.
Ale u mě je BOREC ❤
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyMon Jan 30, 2012 1:26 pm

Delhi Belly Až na ten fekální humor to celkem šlo, chápu, že na Indii to je dost odvaz. Ale zcela upřímně, moji srdcovkou se to určitě nestane, já hořím pro klasický bollywood :-)
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyWed Feb 01, 2012 12:53 pm

AWWAL NUMBER (1990) s Aamirem Khanem. Průměrný film o kriketu.
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptySat Feb 04, 2012 3:19 pm

RAJA HINDUSTANI s Aamirem Khanem a Karismou Kapoor. Naprosto úžasný film, který mě přesvědčil, že si všechny získané Filmfare plně zasloužil. Děj velice napínavý, mnoho dojemných scén, Aamir a Karisma- nádherný pár,a šťastný konec na závěr.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyMon Feb 06, 2012 12:02 pm

Raja Hindustani je nesmírně zábavný - ovšem zároveň naprosto příšerný. Ani Karishma, ani Aamir a ani nikdo mne opravdu nepřesvědčil, a to, že jsem se bavila bylo zásluhou zábavné nesmyslnosti toho, co se dělo na plátně. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyMon Feb 06, 2012 12:39 pm

Suraj (1966)

Příjemná pohádka o krásné a svéhlavé princezně (Vyjayanthimala) a poněkud blahobytně vypadajícím princi (Rajendra Kumar), který je vinou vlastního otce unesen a stane se zlodějem. Hezké pokoukání, které dává Vyjayanthimale další příležitost okouzlit. Je hvězdou filmu, strhává na sebe veškerou pozornost - a samozřejmě tančí jako sen. Písní bylo víc než dost, všechny krásně vykreslené, a vzhledem ke stylu vyprávění mi nepřišli nepatřiční pávi, králíčci ani sloni v jedné z nich.

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyMon Feb 06, 2012 12:46 pm

Dushman (1998)

Vynikající thriller, který nedoporučuji slečnám jako večerní film, pokud u sebe nemáte krabici čokolády, silného přítele a nabitou beretu. Hvězdou celé věci je přirozeně Kajol, kterou v působivosti dostihuje pouze děsivý Ashutosh Rana. Jedná o zdaleka nejlepší její výkon, jaký jsem viděla, a je vyloženě smutné, že lidé hovoří o jejím talentu ve spojením s tak průměrnými snímky jako Kuch Kuch Hota Hai. Dushman jí dává opravdu široké pole působnosti, mnoho různých emocí, všechny vygradované, a ona se chápe příležitosti s opravdovou vervou.

Byla bych ovšem mnohem raději, kdyby si filmaři odpustili milostnou linku příběhu, která byla zcela zbytečná a navíc párování Kajol se Sanjayem Duttem bylo víc než nepřesvědčivé. Sanjayova postava byla vůbec zbytečně zvýrazněná, a jeho scény s Kajol ve většině případů jen odváděly pozornost a zpomalovaly děj.

Závěr je vážně drsný a trochu dlouhý, podbarven hroznou hudbou, a opravdový konec ubírá celkově filmu na působivosti.

7,5/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 EmptyMon Feb 06, 2012 12:51 pm

Ajab Prem Ki Ghazab Kahani (2009)

Po většinu filmu jsem se ptala sama sebe "Co to sakra má být?" a nedostávalo se mi odpovědi. Ale z nějakého důvodu nebylo možné přestat se dívat... Tradiční, prostá love story zabalená v naprosto přehnaném hraní, plněná karikaturami skutečných povah a navrch ozdobená spoustou roztomilosti. Bylo třeba akceptovat, že tenhle snímek se nesnaží být v ničem realistický a má jen účel pobavit, což plní skvěle. Ranbir je srdcem a duší filmu, dokazuje, že je schopen ovládnout snadno všemožné žánry. Je perfektní jako Prem. Katrina byla roztomilá, vypadala hezky a hrála příšerně, ale vzhledem k tomu, jak byl film postaven, mne to moc nerušilo.

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 20 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: