Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorZpráva
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyFri Mar 22, 2013 6:16 pm

To pobavilo cheez Ještě, že máme tak skladné disky cheez
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyFri Mar 22, 2013 6:18 pm

Já bych řekl, že těch filmů v zásobě (i originálních) mám několik desítek. Možná dokonce 100 :D Samozřejmě ne všechny jsou indické, ale tam to taky půjde do desítek....
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyFri Mar 22, 2013 10:11 pm

ja už s normálne bojím pozerať, aké budú nové filmy, lebo mi ten zoznam len narastá Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Mar 23, 2013 7:52 pm

Já si loni v létě natáhla na externí disk přes 500 Bolly filmů, a pořád jsem je samozřejmě ještě nezkoukla. A jenom přidávám další. spin Ale čas opravdu se dívat bude zase až v létě Sad
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Mar 23, 2013 8:00 pm

Já mám doma i nezkouknutá originální DVD, která jsem si koupil tak před čtyřmi roky Smile

Ale opravdu se vyplatí shánět filmy do zásoby, protože pak už k sehnání nemusí být. Jinak jsem se teď trochu pustil i do jiných populárních kinematografií (Hong Kong, Austrálie, Itálie) a je zajímavé, jak tam člověk mnohdy najde řadu společných prvků. V případě Hong Kongu bych řekl, že dokonce hodně Bollywood ovlivňoval, což se většinou přehlíží...

Ale třeba podle Valentiny Vitali je hongkongský a italský vliv v Bolly filmech (alespoň těch akčních) zjevnější, než vliv americký (v Indii sem média často tváří, že jiné filmy než indické a americké neexistují).
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Mar 23, 2013 9:46 pm

Já mám takový pocit, že z mého prvního většího stahování jsem si omylem smazala asi 10 GB a v životě už samozřejmě nepřijdu na to, co to bylo, jen, že to mělo seštelované titulky cheez Ale to byla doba, kdy jsem se dívala na Sarkar a divila jsem se, kde je Aish cheez rotfl

Ale je to fakt, myslím, že ten rozvoj internetu nemůže pokračovat do nekonečna, takže jen sysleme, dokud to jde, dívat se stejně budeme průběžně vždycky. A pak se třeba vrátíme k výměnám hezky z ručky do ručky Wink

Austrálie je zajímavá, ale není nic bez NZ. BTW už dlouho mě baví jejich první on-line film, který už dávno samozřejmě online není lol
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Mar 23, 2013 9:55 pm

Nejhorší je, že zrušily servery typu filesonic, díky čemuž jsou teď některé filmy (hlavně tamilské) nesehnatelné - na torrentech je nikdo neseeduje a v obchodech je nemají Sad

Já se u Austrálie zajímal hlavně o ozploitatation a jeho spojitost s Hong Kongem (australští filmaři pomáhali točit první "velké" HK akčňáky - komediální sérii Mad Mission / Aces Go Places). A co je to NZ? Já si pod tím představuji jen Nový Zákon cheez

Nejhorší je, že jak už je teď člověk zhýčkaný BRripy, tak s tím místem na disku je vážně někdy na štíru Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Mar 23, 2013 10:14 pm

Nový Zéland Smile Dneska buď máš a máš potřebu až do blučka a přitom některé směry, viz ty tamilské filmy, naprosto vysychají Sad To mi přijde pomalu horší jak doba VHS.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Mar 24, 2013 12:09 am

no, to ja mám posťahovaných kopec filmov, čo som chcel kukať ešte na starom pc (tam by som BRipy nerozbehal), lenže teraz na novom pc sú tie filmy absolútne nepozerateľné Mad , takže musím sťahovať od znova... Nehovoriac o tom, že BRipy sú pri nietkorých filmoch oveľa ťažšie zohnateľné...
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Mar 24, 2013 12:31 am

Počkej, jaktože na jednom PC jsou pozeratelné a na druhém ne? hmm
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Mar 24, 2013 11:50 am

asi som to nezrozumitešne napísal Smile
starý comp mal na prd grafiku, proste by som tam BRipy nerozbehal, tak som si musel sťahovať obyčajné dvdripy. No a na novom pc, keďže mám lepšie rozlíšenie monitoru, atd.. vyzerajú tie dvdripy dosť nekvalitne, nahouby kvalita obrazu.
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Mar 24, 2013 12:41 pm

Pokud máš stejný monitor a pouze jinou grafiku, tak nižší kvalita DVDripů bude spíš způsobená špatnými / špatně nastavenými kodeky, jinak to není možné...
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Mar 24, 2013 2:01 pm

na noťasi mám monitor teraz s lepším rolzíšením (1366x768, predtým som mal 1024x768). Neviem, tie videa sú teraz nejaké rozpixelované...
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyMon Mar 25, 2013 7:12 pm

Sri Rama Rajyam (2011)
Konečne niečo z tradičnej indickej mytológie! Príbeh sa odohráva po tom, čo Ráma zachránil Sítu zo Srí Lanky a ako ju po krivom obvinení pre zachovanie cti rodu a kráľovstva (sic) musel poslať do vyhnanstva...
Už po prvej scéne, ako Ráma so Sítou a celým ansámblom vo vimane prilieta do svojho kráľovstva Ajodhja, som si povedal, že toto bude orgasmický vyzuálny a hudobný zážitok... A nemýlil som sa. Kostýmy, farebnosť, scenérie, VFX, Nayantara - super. Nayantara väčšinou len plakala, ale išlo jej to skvelo... a plakala... a plakala... až sa preplakala, pretrúchlila a presmútila k dvom cenám za najlepšiu herečku (Nandi a Filmfare Awards). Nandamuri Balakrishna ako Ráma bol tiež výborný, i keď... ako by som to... Rámu som si predstavoval trošku mladšieho a viac.. viac fit, no Smile.
Keďže som po podobnom filme túžil už dávno, totálne som sa v tom vyžíval a rozplýval sa nad piesňami (najmä prvá po vyzuálnej a hudobnej stránke bola vymakaná), Sítinou uslzenou tváričkou, Rámovým modrým "vymakaným" telom, Hanumanom, ktorý ladne lietal ako superman (náhodou, tie opičie ústa mu spravili celkom ok) a vôbec mi nevadili nejaké prípadné nedostatky... (Ale fakt to myslím bez irónie Smile )
Až na dva: 1. Nie celkom podarené a všade napchaté digitálne srnky a papagáje mi už po čas fakt vadili, a nech mi nevravia, že v celej Indii nevedeli zohnať živého páva, keď aj toho museli spraviť v pc,
2. Sorry, ale Krišna s pivným bruchom a faldami tearhair ? Ešte že to Nandamuri vylepšoval skvelým hraním Smile
Takže celkovo super, i keď je pravda, že triky zase AŽ také skvelé neboli (Magadheera sa mi po tejto stránke zdala lepšia). To že film povyhrával kopu cien, možno svedčí aj o tom, že mytológia vo filmoch ešte stále priťahuje, hlavne v Indii, ktorá je tou mytológiou fakt prešpikovaná skrz na skrz.
Ach.. a tá Nayantara... odteraz pre mňa Síta bude nosiť už len jej krásnu tvár... ach...
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyWed Mar 27, 2013 6:31 pm

Uslint. Tohle mi nedělejte, nebo nedostuduju love lol
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyThu Mar 28, 2013 11:40 am

Inkaar (2013)

Ocitáme se ve světě reklamních agentur, kde jedna vysoce postavená zaměstnankyně podá stížnost na vysoce postaveného kolegu kvůli sexuálnímu obtěžování. A to řešíme celý film formou "výslechů". Abychom se nedobrali ničeho. Chitrangada se mi docela líbila, předtím jsem viděla jen její trapné krátké vystoupení jako nadržené učitelky v Desi Boyz. Arjun Rampal se míjí účinkem. Příběh o jednom opravdu nezdravém vztahu, který nemohu doporučit.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyTue Apr 02, 2013 11:17 pm

Aadhavan (2009)
Akože môže celkom hoci aj keď bodaj by byť cheez. Taká klasická, ničim extra nevynikajúca južanská masala. Suryu mám rád, takže sa mi páčil, Nayantara sa mi páči, takže ju má rád cheez. Hlavne songy Vaarayo vaarayo a Yeno Yeno sú moje srdcovky hug. Pobavilo ma, keď detskú verziu Suryovej hlavnej postavy spravili tak, že nejakému decku dali digitálnu hlavu samotného Suryu, samozrejme trošku omladenú a bez brady cheez. Občas to vyzeralo divne, ale aj tak klobúk dolu za inováciu. Len som zistil, že ma štve, ak na konci týchto filmov nie je nejak jednoznačne ukázané (či aspoň povedané), že hlavná hrdinka a hrdina skončili spolu ako pár Mad .
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyWed Apr 03, 2013 8:32 am

Co, to byla omlazená hlava Suryji? Já myslel, že je ten kluk jen tak hrozně nalíčenej cheez

Moje oblíbená píseň: https://www.youtube.com/watch?v=BtOtWEmdRvI
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyWed Apr 03, 2013 12:27 pm

hej, bolo to vidno, že sa mu občas tak divne chvela a "vybiehala" od tela. akoby tomu dieťaťu ani nepatrila Smile
Tak aj Hasili môže byť Wink
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyWed Apr 03, 2013 4:19 pm

Kick (2009)
Úlet od začiatku až do konca. Prvá romatickejšia, no stále uletená a divoká polovica, bola plná Ileaniných neskutočne zlatučkých a roztomilých tváričiek, doplnená jej sexi outfitmi (je to teda riadny kus ženy Shocked ). Druhá polka, menej romantiky viacej akcie, však už nezvládala tak celkom držať tempo s prvou časťou. Strelenejšie zahranú hlavnú postavu ako túto od Raviho Teja som tuším ešte nevidel (ako môže chlap s tak neskutočne zločineckým ksychtom hrať klaďsa hmm ?) . Stále sa neviem rozhodnúť, či to bol taký nehorázny overacting, alebo naopak vynikajúco zahrané postavy od Ileany a Raviho. Kažodpádne, ľúbilo sa mi veľmi Smile.
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyThu Apr 04, 2013 10:13 pm

Ready (2011)
Proste Salmanovina, čo viac dodať Smile. Takéto úlohy Salmanovi jednoducho sedia. Asin bola krásna ako vždy. Pár narážok na iné salmanove filmy + ďalších pár scén tiež pobavilo. Celkom som si to užil Smile. Takže môže byť Smile .
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyFri Apr 05, 2013 11:34 pm

Race 2 (2013)
Hot chicks, expensive cars, hot chicks, expensive cars, paise, paise, a zase paise... asi tak by sa dal charkterizovať porkačovanie k prvému filmu... + trocha, šermu, lukostreľby, wrestlingu, no, aj tanca...
Sexi kočka v tomto prípade u mňamíííí Deepiky platí na 200%, čo sa už o Jacqueline Fernandez až tak povedať nedá... hmm no ale taká Amisha Patel... je to pekne šťavnatá žienka veru omg
hudobne oproti jednotke o dosť poslabšie... keď človek pozná prvý diel, všetky wtf momenty sa dali ľahko predvídať – v tomto prípade veľa invencie neurobili. Proste jednotka mala šťavu, atmosféru, toto celé je už raz prevarený čaj, aj keď vymenili tri hlavné postavy.
Ale aj tak najlepší bol Anil kapoor ako sústavný konzument najrôznejšieho druhu ovocia cheez
No a najväčší joke filmu? Turínske plátno je uložené v kostole (btw, Saif dokáže ukradnúť aj to cheez), ktorý je zvonku v skutočnosti Modrá mešita v Istanbule? Šak prečo nieee cheez
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySat Apr 06, 2013 1:14 am

PreSlav napsal:
Šak prečo nieee cheez

No dyk jo, já bych šla i do toho Salmana, beru všechno, co je úlet lol
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptySun Apr 07, 2013 4:23 pm

Race 2 (2013)

Všechno je větší než posledně. Naši "hráči" jsou ještě nechutněji bohatí. Naše kočky ještě více sexy. Naše auta jsou rychlejší. A náš příběh má ještě méně logiky. První Race byla slušný filmík, který žádné pokračování nepotřeboval. Musím se zahanbeně přiznat, že ani to pokračování mi nebylo úplně proti mysli, na svoji obranu však chci uvést, že jsem tři dny předtím strávila organizováním rodinné oslavy, a když jsem znaveně padla do polštářů, tak jsem chtěla něco nenáročného. A jako nenáročný divák jsem nebyla úplně zklamaná pozorováním zlodějů v oblecích, kteří se snažili přehrávat něco, co připomínalo příběh. V prvním filmu šlo hlavně o soupeření dvou bratrů, záminkou k celému Race 2 ale zdaleka není žádný silný impuls. A díky tomu, že víte, jak to vypadalo minule, nevěříte už z principu nikomu, takže ani všechny zvraty jsou jaksi čekané.

Saif je slušný, John hrozný (umí pouštět hrůzu asi tak jako gumový medvídek). Jacqueline je jednou z hereček, které jako křoví fungují dobře, ale nemůžete od nich moc čekat, a vůbec se nedivím, že Deepika chtěla z filmu vycouvat. Nemá vůbec co dělat (ačkoliv vypadá úchvatně).
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 EmptyTue Apr 09, 2013 12:25 pm

Endukante Premanata (2012)
hlavný námet filmu prevzatý z hollywoodskeho Just Like Heaven, ktorý som čírou náhodou videl tiež, takže som si to mohol porovnať. A nejakým spôsobom sa mi to v telugu podaní páčilo oveľa viac (a nebolo to len mojou Tamannou Wink ), hoci samotný film bol kritikmi dosť zavrhnutý a očiernený. Hudba nie až taká chytľavá, aj keď Ramove pokusy o break dance celkom kvitujem Smile. Je však pravda, že to celé zachraňovali práve hlavní herci. Napriek tomu môže byť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 39 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 39 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: