Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorZpráva
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyFri Apr 12, 2013 1:02 am

Vishwaroopam (2013)

V poslední době jsem sice filmovou indománii nahradil italománií, ale nového filmu Kamala Hassana jsem se nemohl dočkat. Na rozdíl od bravurního Hey Ram je ovšem Vishwaroopam poměrně jednoduchý a velice přímočarý film, jenž na problematiku muslimského terorismu nahlíží naivně, jazykem mediálních zkratek (nicméně, indických filmů, které toto téma uchopily daleko hloupěji, je nepřeberné množství, takže hysterie tamilských muslimů je neopodstatněná). Kamal je naštěstí skutečně dobrý režisér, takže Vishwaroopam přes veškeré problémy solidně odsýpá a baví a člověk si v něm může najít řadu povedených momentů.

6,5
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptySat Apr 13, 2013 12:33 pm

Endukante Premanta (2012)

Moc se mi líbily "vážné" části příběhu, který mohl být epická romance, ale táhlé a zbytečné "komické" vložky mi byly příšerně proti srsti.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyTue Apr 16, 2013 11:10 am

Zanjeer (1973)

Než vtrhne do kin předělávka, tak jsem si pustila originál. Amitabh Bachchan jako rozhněvaný mladý policista, kterému v dětství zabili rodiče, měl charismatu na rozdávání, jenže ouvej, jakkoliv respektuji film, že změnil trend své doby, většinou jsem se dost nudila. Přišlo mi to rozvleklé a příběh mě moc nezaujal. Mladá Jaya Bachchan mne nechává zcela chladnou, je to taková šedivá myška.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyTue Apr 16, 2013 6:58 pm

Murder 3 (2013)

Příběh o dvou přespříliš zamilovaných ženách, z nichž jedna je ustrašená husa a druhá žárlivý maniak. Tahají se o chlapa, který upřímně řečeno nemá vůbec nic, co by snad normální ženskou mohlo přitahovat. Výsledkem je neskutečný nesmysl bez pointy či vyvrcholení.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptySat Apr 20, 2013 10:24 pm

Student of the Year (2012)

Chcete-li vědět, jaký je tento film, představte si rozpohybované fotky z luxusních lifestyle magazínů. Nebo High School Musical na steroidech. Nejde zrovna o složitý film, ale stylisticky je špičkový, hudebně chytlavý a ne až úplně blbý (podobně jako 3 Idiots tamatizuje soutěživost, do které indická společnost padá spolu s modernizací a růstem životní úrovně).

Na jednu stranu si někdy může stěžovat, že film utužuje sexistické a homofobní stereotypy, na druhou stranu stereotypy genderové spíš rozbíjí - jsem totiž překvapený, že se mi jakožto drsnému muži mohl film tohoto typu líbit cheez

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptySun Apr 21, 2013 9:14 am

nebodaj sú tam nejakí homoši cheez? mna od toho filmu stále odrázdajú práve sladučké dve hlavné mužské potavy a alia bhatt hmm . Ako to zahrala?
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptySun Apr 21, 2013 11:15 am

Homosexuál je děkan v podání Rishiho Kapoora, takže například nosí růžové kravaty a svádí tělocvikáře cheez

Alia Bhatt moc nemá co hrát, její postava je celkem odstrčená a navíc o ní ten film explicitně mluví jako krásce, která nepobrala moc rozumu (přesto se v IQ testech umístí na jedné z předních příček)...

Dva hlavní hrdinové nejsou až takoví slaďouši, spíš naopak. Ale musíme počítat s tím, že se tam objeví pár fetišistických záběrů na jejich svalnatá těla (což evidentně dost západních diváků dráždí, protože mimo krabičky od trenýrek se na Západě k mužskému tělu takto sexualizovaně nepřistupuje).
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptySun Apr 21, 2013 11:21 am

Niktorius napsal:

Alia Bhatt moc nemá co hrát, její postava je celkem odstrčená a navíc o ní ten film explicitně mluví jako krásce, která nepobrala moc rozumu
Heh, pozeral som s ňou nejaký krátky rozohor, a práve takto na mna pôsobila aj v reálnom živote cheez
No, asi si to pozriem Smile (niekedy) .
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyMon Apr 22, 2013 5:57 pm

Já zkoukla

Special 26 (2013)

Pěkný film inspirovaný skutečnou událostí. O vychytralých podvodnících a odhodlaných vyšetřovatelích. Akshay, Anupam a Manoj byli všichni skvělí, Kajal Agarwal mi nelezla na nervy až moc, protože se v filmu sotva objeví. Její milostná pletka nemá s příběhem nic společného a jen ho zbytečně zpomaluje.

A

Akele Hum Akele Tum (1995)

Předělávka filmu Kramerová vs. Kramer - který jsem neviděla, takže nemohu (a ani bych nechtěla) srovnávat. Po dlouhé době jsem viděla film, kde se Aamir opravdu prosadil, tehle film mu patřil docela.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyMon Apr 22, 2013 9:09 pm

Love in India (2009)

Dokument Kaushika Mukherjiho zkoumající postoj k lásce a (zejména) sexu v indické společnosti. Kaushik okrajově zmiňuje patriarchální pořádky a s nimi spojené zločiny (vraždy ze cti, vraždy kvůli věnu, domácí násilí), ale většinu času tráví zkoumáním sexuality tak jak ji zachycují náboženské legendy (v tomto považuje za nejvíce signifikantní vztah Krišny a Rádhy) a zpovídáním svých kamarádů a dokonce i své partnerky Rii.

Rozhodně překvapí, jak si tvůrce troufá zveřejňovat vlastní soukromí a ani jeho kamarádi nechodí dlouho kolem horké kaše ("V šestnácti jsem byl tak nadrženej, že se mi postavil i když kolem prošel pes").

Dokument je poměrně zajímavě formálně zpracovaný; vadilo mi na něm vlastně jen to, že poměrně dost opomíjí podle mne nejzajímavější aspekt celého problému - rozdíl mezi žitou realitou a veřejně prezentovaným obrazem.

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyMon Apr 22, 2013 9:53 pm

mám trocha k téme, Niktorius cheez
zhliadol som konečne Vicky Donor (2012) a fakt môže byť, ľúbilo sa mi Smile je až s podivom, nakoľko táto pre Indiu kontroverzná téma zanechala veľmi priaznivé reakcie v publiku... by ma zaujímalo, koľkokrát bolo vo filme povedané slovo "spermia" Smile. A Yami Gutam je ozaj jami mňami omg wub
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyTue Apr 30, 2013 7:08 pm

tak som si aj ja skukol študáka, a musím povedať, že oproti počiatočnému odporu a dešpektu sa mi to velice lúbilo Smile Proste pastva pre oči a uši Smile. Ale tak z toho sršalo, že režisér je gay cheez (okrem prihriateho, inak super zahraného, riaditeľa asi 5-krát spomínaná veta "nechceš ma náhodou pobozkať, však?", + ďalšie narážky cheez ) Hlavní mužskí protagonisti boli kupodivu dobrí, akurát tá Alia trošku pokulhávala po hereckej aj výzorovej stránke. Napríklad na takú Sanu Saeed v role Tanye sa ani zďaleka nechytá omg . Kto by to povedal, že je to maličká Anjali z Kuch Kuch Hota Hai Shocked ?
Takže nakoniec dobré Smile.

ad Sana Saeed: tu som si to normálne musel stopnúť naughty inak chudák chlapec cheez
Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Vlcsnap00020n
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyWed May 01, 2013 9:26 am

ABCD (2013)

Příběh opravdu není, oč tu běží (což je dobře, protože v něm není za mák originálnosti a vpodstatě je to jedno velké klišé). Ani herecké výkony nejsou to, na čem by tenhle snímek stál (taky dobře, protože jsou dost ubohé). Je to o tanci, a toho je tady víc než dostatek! Výborná podívaná, která, ač nic úchvatného, zvládla pobavit. Má i svoje skvělé momenty - nejsilnější pro mne byl kousek s písní Duhaai, kde jsem si i poplakala.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyWed May 01, 2013 9:29 am

Sahib Bibi aur Ghulam (1962)

Dva příběhy jedné osoby, perfektně dané dohromady, aniž by jeden narušoval druhý, a přesto oba zůstávají zajímavé a dojímavé. Skvěle zahrané - co jiného také čekat od génia jako Guru Dutt, královny tragických rolí Meeny Kumari a takřka dokonalé v každém ohledu Waheedy Rehman? Postavy byly dokonale propracované, uvěřitelné. A konec? Vcelku prostý, přesto nesmírně působivý - a smutný.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyWed May 01, 2013 10:02 am

na ABCD som zvedavý (samozjreme, najmä po tanenčnej a hudobnej stránke Smile ), pretože ma dosť zaujíma, nakoľko sa odlišuje/či kopíruje hollywoodske Step upy.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 EmptyWed May 01, 2013 7:34 pm

Dil Ka Rishta (2003)

Byl to film nebo argentinská telenovela? Ne, ne..... tohle nebyl dobrý počin.

-------

https://bollywood.forumczech.com/viewtopic.forum?t=301
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 40 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 40 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: