Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 What's Your Raashee? (2009)

Goto down 
+3
leo444
Paro
Remini
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu Dec 30, 2010 11:05 pm

Nebola som si istá, či mám vôbec filmu zakladať vlastnú tému.. neviem, či si ho ešte niekto pozrie, aby mohla vzniknúť diskuzia. Ale keď už som o ňom písala na blog, tak ho sem dám Wink
What's Your Raashee? (2009) Whats-your-rashee-500x301
Yogesh, mladý NRI (ind žijúci mimo Indiu) žije po dokončení štúdia Chicagu. Je prilákaný domov pod falošnou zámienkou, aby ho rodičia vydali. Po svadbe totiž zdedí poriadny balík od starého otca a peniaze veľmi potrebujú: Yogeshov mladší brat sa totiž zadĺžil u mafiána a ten mu už dýcha na krk. Yogesh sa zmieri so situáciou, ale akoby toho bolo málo, má na všetko len 10 dní.
Takže sa rozhodne, že stretne jedno dievča z každého znamenia zverokruhu. Chce si dať aspoň nejakú šancu, že sa do svojej nastávajúcej zaľúbi. Pri výbere mu pomáha jeho strýko Devu, ktorý pracuje ako "dohadzovač". Yogesh sa nestačí čudovať, keď každá prospektívna nevesta, s ktorou sa stretne, vyzerá rovnako. Nikto okrem neho si to ale nemyslí, takže to pri treťom dievčati už hodí za hlavu a nevšíma si to lol

Nebol by to ale Ashutosh Gowariker, ak by do svojho filmu nedal nejaké to posolstvo. Najmä Yogeshov postoj k venu je dosť výrečný: chce sa o svoju ženu postarať sám, o vene nechce ani počuť.
What's Your Raashee? (2009) Whats-your-raashee15_resize
[justify]Viem si dobre predstaviť, prečo film neuspel. Dosť sa vliekol a predstaviť 12 rôznych charakterov v jednom filme nedáva dosť priestoru na to, aby mohli mať nejakú očividnú osobnosť, ktorú by sme si mohli obľúbiť. Každá z dievčať mala zrejme charakteristickú črtu svojho znamenia, ale keďže sa o tieto veci nezaujímam, neviem posúdiť nakoľko sa trafili. Takže namiesto jedincov tu máme skôr skreslené podanie znamení. To asi tiež veľmi nepomohlo. A vedlajšia dejová línia o detektívovi, ktorý špehuje Yogeshovho strýka, bola úplne zbytočná. Nehovoriac o tom, že spoznať niekoho a hneď sa rozhodnúť s ním stráviť zbytok života (alebo v Rajninom prípade dva roky :D) znie trošku pritiahnutá za vlasy. Asi nie natoľko pre indov, kde majú dodhnuté svadby dlhú a pevnú tradíciu. Toľko môj objektívny názor.
What's Your Raashee? (2009) Whats-your-raashee+poster
Čisto subjektívne mám film celkom rada. Nie natoľko, aby som ho mohla odporučiť. Páčil sa mi najmä preto, že Priyanka hrala skvelo, hudbu som zbožňovala už dlhšie predtým, než som ho videla... a tak trochu držím Harmanovi palce, hoci má od dobrého herca ešte ďaleko. Ale už bol podstatne lepší než v Love Story 2050. Koniec bol urýchlený (aj napriek tej dĺžke!) a vôbec sa mi nepáčilo, s kým sa nakoniec oženil. Mala som svoje obľúbené kadidátky, ale keďže som vedela, koho si nakoniec vezme, nemohla som im veľmi fandiť.. aj tak by som zostala sklamaná :p

Vysvetlenie, ktoré dal Yogeshovi jeho starý otec, keď mu povedal o tom, že každá kandidátka vyzerá rovnako, bolo trošku.. nelogické :D Bollywoodu ale prepáčim oveľa viacej vecí, než americkej a inej produkcii. Okrem toho.. kto hovorí, že Yogeshova nevesta nakoniec vyzerala ako Priyanka? Bol to len jeho skreslený obraz. Nikto iný si nemyslel, že sa tých 12 dievčat na seba podobá, takže mohla kľudne vyzerať ako napr. Deepika Padukone Smile Len toľko na záver Smile

Celá recenzia je TU Smile


Naposledy upravil Remini dne Fri Jan 07, 2011 1:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptySat Jan 01, 2011 10:08 pm

12x Priyanka? Tak to se určitě mrknu.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
leo444




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptySun Jan 09, 2011 12:58 am

Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jan 12, 2011 1:14 pm

Díky za recenzi i titulky, jinak by mi trvalo hodně dlouho, než bych si Raashee objevila... Ale jako fakt se mi nechce věřit, že Harman Baweja mohl být někdy dobrým hercem a celek mě neskutečně zklamal. Bohužel. http://www.csfd.cz/film/248492-whats-your-raashee/ Ale zase musím uznat, že pro kohokoli, kdo má Priyanku rád (a do této skupiny se také počítám), je to minimálně v jejím ohledu výhra. Škoda, že ale mimo ní (a té jediné písničky, kde byla skutečně 12x) selhalo naprosto všechno. Už jsem dlouho neviděla tak nevyvážený film. Remini, srovnáváš to třeba s Action Replayy - a tam mi sice taky vyloženě nepřišel funkční ten rámec, ale řekla bych, že vše, co se odehrávalo v minulosti už byla prakticky bez zaškobrtnutí, mělo to styl a tempo a spád a bylo mi s tím filmem dobře. S Raashee mi dobře nebylo, jen jsem si užívala Priyanku jakoby ve 12 trailerech na 12 filmů, které bych někdy ráda viděla celé...
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jan 12, 2011 3:47 pm

když se znovu podívám zpětně na těch 12 Priyanek, viděla bych to takhle:
- berana je mi docela líto, nebyla marná, jen její příběh neměl absolutně žádnou dohru
- vodnář byla hodně příjemná, kamarádská... až osudová, jen kdyby neměla toho Afričana Wink
- blíženec byla tak zvláštně rozehraná, čekala velkou lásku, ale v druhém jednání se to vzdala?
- rak připomínala cosi velkého, co by mohlo alespoň minimálně upomenout na Lagaan a Jodhaa, škoda, že se druhého dějství nedočkala
- váhy byly perfektní, jako břitva, i tu písničku jsem si užila Smile
- ryby měly přesně takový styl, jaký postrádaly ostatní kandidátky a ofina Priyanku úžasně zjemnila
- lev byla dobře rázná a měla názor. Ta rybízovo malinová goa - to je nějaká pevná ledová tříšť?
- škorpiónka mi přišla jako ty naše modelky ze začátku 90. let, s velkýma očima a žádným stylem :D
- panna byla jak moderní Dr. Quinn lol
- býk byla šílená, ale měla pro to důvod
- střelec by se asi nejvíc zamlouvala mě Wink
- u kozoroha je mi líto, že to byl spíš kousek ze sociálního filmu, příliš krutá realita, než aby to zapadlo do bollywoodské romatické komedie... asi nejslabší článek, stejně jako to dědovo lakonické vysvětlení, proč jsou všechny Priyanky :D Ale kde jinde než v Bolly by něco takového mělo fungovat?
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jan 12, 2011 3:52 pm

Varovala som, že to nie je dobrý film. Čítala som, že to už raz bolo sfilmované ako seriál. To by bolo, podla mňa, ideálne riešenie. Toto proste nebola predloha, ktorá by sa na film hodila. Ale utešujem sa s tým, čo mi niekedy u spackaného filmu zlepší náladu: albumom. Ten sa mi strááášne páči ❤
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jan 12, 2011 7:06 pm

Přesně, na seriál jsem si myslela, že je to jak dělaný. Dá se sehnat?

A jaké je tvé nejoblíbenější znamení?

What's Your Raashee? (2009) Main.php?g2_view=core
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyFri Jan 14, 2011 1:49 pm

Paro napsal:
Díky za recenzi i titulky, jinak by mi trvalo hodně dlouho, než bych si Raashee objevila... Ale jako fakt se mi nechce věřit, že Harman Baweja mohl být někdy dobrým hercem a celek mě neskutečně zklamal. Bohužel. http://www.csfd.cz/film/248492-whats-your-raashee/ Ale zase musím uznat, že pro kohokoli, kdo má Priyanku rád (a do této skupiny se také počítám), je to minimálně v jejím ohledu výhra. Škoda, že ale mimo ní (a té jediné písničky, kde byla skutečně 12x) selhalo naprosto všechno. Už jsem dlouho neviděla tak nevyvážený film. Remini, srovnáváš to třeba s Action Replayy - a tam mi sice taky vyloženě nepřišel funkční ten rámec, ale řekla bych, že vše, co se odehrávalo v minulosti už byla prakticky bez zaškobrtnutí, mělo to styl a tempo a spád a bylo mi s tím filmem dobře. S Raashee mi dobře nebylo, jen jsem si užívala Priyanku jakoby ve 12 trailerech na 12 filmů, které bych někdy ráda viděla celé...

Porovnávala som ho v zmysle nevyužitého potenciálu. Taktéto veci ma dokážu strašne rozčarovať. Keď má film skvelý námet, ale do filmu je hlúpo premietnutý.

A čo sa týka tej dohry.. koľkokrát počas života stretneme niekoho, s kým prehodíme pár slov, je nám sympatický, ale už ho nikdy viacej neuvidíme? Viem, vo filme to pôsobí rušivo, ale aby mala každá z nich nejaký urýchlený koniec.. radšej, nech nemajú žiadny, nie?

A moja obľúbená bola Hansa (rak). Kajal (blíženec) bola hravá, ale čo chceš od vysokoškoláčky? Smile Celkom rozumiem, že si ho nechcela zobrať. Doktorka bola milá a aj sa jeden druhému páčili.. no zase tá nerovnováha. Od ženy sa očakáva, že bude manžela všade nasledovať - prečo by nemohla to istá čakať ona od svojho manžela? A tá "zmrzlina", ktorú Yogesh odmietol, je naozaj niečo ako dreň. Drvený ľad, ktorý sa namáča do nejakého sirupu v miske Smile

Tón filmu bol nevyvážený. Ako som spomínala, Ashutosh sa stále snaží dať do svojich filmov nejakú sociálnu stránku, na ktorú chcel upozorniť, preto tá záverečná kadidátka. Celý film bol niesol v duchu "vená sú zlo!".
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu May 26, 2011 10:13 pm

Normálně musím uznat, že Raashee se pomalu, ale jistě stává mým nejčastější reprízovaným filmem v mém životě ❤ ❤ ❤ Nestíhám ten vlastní posun, ale je to tak. Ten odsudek na CSFD musim prekopat do minimalne oslavne ody. Takove postupne odkryvane stesti mi uz hodne dlouho nic neprineslo :cheers:
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu May 26, 2011 10:31 pm

Paro napsal:
Normálně musím uznat, že Raashee se pomalu, ale jistě stává mým nejčastější reprízovaným filmem v mém životě ❤ ❤ ❤ Nestíhám ten vlastní posun, ale je to tak. Ten odsudek na CSFD musim prekopat do minimalne oslavne ody. Takove postupne odkryvane stesti mi uz hodne dlouho nic neprineslo :cheers:
Wow, to ma teší, Paro Smile Čo ťa najviac dostalo? Veľmi rada by som si to prečítala (rada čítam recenzie na bolly filmy) Smile Keď sa ti to do kementu na ČSFD nezmestí, kľudne to šupni sem - vlastne to sem daj tak či tak, prosím ťa Wink
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu May 26, 2011 10:36 pm

Spravila som ich už dávnejšie, ale trochu som na ne zabudla :P

What's Your Raashee? (2009) Wyr

What's Your Raashee? (2009) Wyr-Virgo What's Your Raashee? (2009) Wyr-Taurus What's Your Raashee? (2009) Wyr-Cancer What's Your Raashee? (2009) Wyr-Scorpio

What's Your Raashee? (2009) Wyr-Aries What's Your Raashee? (2009) Wyr-Aquarius What's Your Raashee? (2009) Wyr-Capricorn What's Your Raashee? (2009) Wyr-Gemini

What's Your Raashee? (2009) Wyr-Leo What's Your Raashee? (2009) Wyr-Libra What's Your Raashee? (2009) Wyr-Pisces What's Your Raashee? (2009) Wyr-Sagittarius
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyFri Jun 03, 2011 2:35 pm

Velice půvabné :cheers:
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyMon Jun 13, 2011 7:18 pm

Nevite kde byl sel stahnout? Na uloztu uz je propadly link
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyMon Jun 13, 2011 8:57 pm

Našla jsem toto: http://forum.esoft.in/hindi-movies/144143-whats-your-raashee-2009-dvdrip-700mb.html

Akorát jdu stahovat, jste mě na tenhle film naladily.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyMon Jun 13, 2011 9:31 pm

Gaurí, nesťahuj to, to je kino rip, nebudú ti pasovať titulky. Počkaj do zajtra, pošlem ti do správ odkaz Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyMon Jun 13, 2011 9:32 pm

Remini, díky... ještě jsem nezačala, tak to jsem ráda.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jun 15, 2011 12:03 am

Jů, konečně to kouzlo taky umím Smile Ať se líbí a hlavně pak napiš, které znamení preferuješ Wink

[nenápadně našeptávám, že Váhy jsou to pravé ořechové lol! ]
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jun 15, 2011 5:49 am

Zatím jsem viděla jen písničky a myslím, že budu preferovat SVOJE znamení lol
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jun 15, 2011 6:22 am

Kteréže? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jun 15, 2011 6:49 am

No pochopitelně to nejpotrhlejší, co přišlo s teorií minulých životů 8)
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyWed Jun 15, 2011 10:25 am

Tak už jsem viděla. Film mě bavil, proměny Priyanky se mi líbily a myslím, že i jednotlivá znamení seděla charakteristikami.
Písničky pouštím dokola, hlavně Sau Janam :-)

Jediné, co mě mírně zklamalo, tak konec, celou dobu jsem doufala, že se nakonec objeví nějaká pěkná slečna číslo 13.

Anebo si mohl vzít tu Rybu Wink Wink Wink

Dobrá oddechovka. Myslím, že jsi ji klidně ještě někdy pustím.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu Jun 16, 2011 4:19 am

To mě nejdřív taky napadlo, že by nejlepší byla nějaká třinácka, ale takhle to má v sobě zase takovou příjemnou víru v to, že nic není konečně neřešitelné.

Takže Ryba tě nejvíc dostala Smile No, s tou by to rozhodně neprohrál. Taky měla kromě super osobnosti dost věna Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu Jun 16, 2011 7:00 am

Rybě jsem pochopitelně fandila, protože jsem ji chápala Smile

Ale jo, Vodnářka byla nakonec dobrý výběr... Každopádně jsem si po zkouknutí filmu prolistovala dávno odloženou a zaprášenou Lindou Goodmanovou a jejími Slunečními znameními a musela jsem se smát, jak ve filmu ty charaktery pěkně zachytili, sice zkratkou a na malém prostoru, ale myslím, že dobře a vtipně, s nadsázkou.

Možná dám o víkendu reprízu, jelikož to má české titulky, tak se může koukat i můj muž - doufám, že po zhlédnutí filmu též potvrdí, že Ryby jsou nejlepší Smile Jinak ať si mě nepřeje.
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu Jun 16, 2011 8:27 am

Teď mi došlo (s mírným zpožděním), že i jména hrdinek byla vybrána tak, aby odpovídala znamení jejich zvěrokruhu... tyhle detaily mě baví Wink
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) EmptyThu Jun 16, 2011 10:19 am

Gaurí napsal:
Teď mi došlo (s mírným zpožděním), že i jména hrdinek byla vybrána tak, aby odpovídala znamení jejich zvěrokruhu... tyhle detaily mě baví Wink

Hej? To som si nevšimla. Vieš povedať, že ako? Je to niekde na webe? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Sponsored content





What's Your Raashee? (2009) Empty
PříspěvekPředmět: Re: What's Your Raashee? (2009)   What's Your Raashee? (2009) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
What's Your Raashee? (2009)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dev.D (2009)
» Wanted (2009)
» All the Best: Fun Begins (2009)
» Magadheera (2009)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy :: Éra 2000-2009-
Přejdi na: