Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Titulky k hudobným klipom

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptyTue Feb 01, 2011 2:10 pm

Neviem, či to ešte niekto robí. Najpvr som si videá len vystrihovala z filmu, ale potom som k nim začala robiť aj preklady Smile Dajú sa stiahnuť:

K bollywoodskym hudobným vsuvkám:
Titulky k bolly videám

K juhoindickým hudobným vsuvkám:
Titulky k tolly/kolly videám

Časom ich opravujem a mením, predsa len sú niektoré už staršie :p Privítam hocijaké pripomienky alebo návrhy. Upozorňujem, že som len málokedy používala text z oficiálnych tituliek. Väčšinou som používala preklady, ktoré som našla na bolly-what fóre, alebo na rôznych blogoch Smile


Naposledy upravil Remini dne Sat Jun 04, 2011 8:18 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: titulky ke klipům   Titulky k hudobným klipom EmptyFri Jun 03, 2011 10:38 pm

Remini napsal:
Neviem, či to ešte niekto robí. Najpvr som si videá len vystrihovala z filmu, ale potom som k nim začala robiť aj preklady Smile Dajú sa stiahnuť:

K bollywoodskym hudobným vsuvkám:
http://sites.google.com/site/reminii/titulky-k-videam

K juhoindickým hudobným vsuvkám:
http://sites.google.com/site/reminii/titulky-k-si-videam

Časom ich opravujem a mením, predsa len sú niektoré už staršie :p Privítam hocijaké pripomienky alebo návrhy. Upozorňujem, že som len málokedy používala text z oficiálnych tituliek. Väčšinou som používala preklady, ktoré som našla na bolly-what fóre, alebo na rôznych blogoch Smile



TO JE SUPER!!! Nějak mi to zatím nejde otevřít, ale až na to příjdu, budu ráda, že netušíte jak. Vedu skupinu bollydance a dooost se hodí znát text písně kvůli vytvoření vhodné choreografie lol
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySat Jun 04, 2011 8:19 am

Opravila som príspevok, teraz sa už odkaz zobrazuje Smile Veselé sťahovanie :D
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 8:14 pm

Díky, problém nebyl v odkazu, ale tady mezi mým PC a židlí Smile Na odkaz jsem se dostala, jen mi nešel otevřít, ale už je to v poho Smile

Takže ještě jednou díky moc za ty překlady. Pár jich znám v angličtině, ale slovensky je to pro mě mnohem jednodušší Smile Takže všem můžu doporučit Remini překlady Smile Překládej dál, jsi moc šikovná Smile To zabere hodně času a snahy, že? Klobouk dolů ...
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 9:06 pm

Jeeej, ďakujem Titulky k hudobným klipom Hug_smiley Smile Pre mňa je to veľký relax, príjemne si u toho oddýchnem - a mám výhovorku, prečo si niektoré klipy púšťať do nemoty :D Mám zase nejaké nové, len som ich tam zabudla nahodiť tongue Skúšala si aj nejaké juhoindické videá pre inšpiráciou? Mávajú dosť zábavnú choreografiu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 9:22 pm

Myslím, že ne...Můžeš mi, prosím, poslat nějaké známější odkazy, moc ráda se podívám? Smile Díky za nápad a předem i za odkazy Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 9:37 pm

Veľmi rada Smile Chceš len také, kde tancujú iba dievčatá? Či to môže byť aj s mužmi, pokial sú tam dobré kroky? :D
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 9:48 pm

Všechno sem dej Smile Smile Jsem na to zvědavá už celkově Smile
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 10:01 pm

Tuto sú dosť nekomplikované pohyby


Charmi tu robí zopár ťahov, ktoré sa mi veľmi páčia Smile


Tento je taký modernejší - dievčatá si tu doberajú jedného Kasanovu :P


Jeden z mojích najobľúbenejších... pretože tu tancujú celým telom i tvárou ❤


Ešte jedna plná mladíckeho elánu :P
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 10:08 pm

Teda ty jsi rychlík Smile Díky moc, ale budu si muset nechat na zítra, jestli to do odpoledne vydržím Smile Kdybych nemusela zítra do práce, tak na to budu koukat jak o život Smile Hned jak se na to podívám, ozvu se, pokonzultujeme Smile Smile Teda už jenom ty odkazy vypadají pořádně barevně, to jsem teda zvědavá Smile
Ještě ti píšu na jiným fóru, ale pak budu muset končit Sad
Návrat nahoru Goto down
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptySun Jun 05, 2011 10:11 pm

Sakra, stejně jsem to nevydržela a koukla Smile Smile Už ten začátek prvního klipu vypadá dooost dobře Smile to víš, já na to koukám těžce deformovaně, na ty choreografie Smile takže ještě jednou díky za inspiraci, zítra to důkladně projedu Smile
Návrat nahoru Goto down
Labuna

Labuna


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 12. 10

Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom EmptyMon Jun 13, 2011 8:59 pm

Ahoj Remini,
tak jsem to projela kousek ještě minulé pondělí v noci, ale hlavně v úterý. Jen jsem se nedostala k odepsání, protože to bude asi chtít troooošku víc času ... Smile

Tak jestli si můžu dovolit hodnotit: Nejdřív mě (samozřejmě mile) hodně překvapila výborná kvalita nahrávek.
Neumím říct, proč se tyhle videa takhle liší od běžných bollywoodských, jak je na první pohled vidět. Barvy, kulisy... Hudba ani choreografie se mi nezdají jiné, ale to prostředí je okamžitě vidět. Vysvětlíš mi, jaký je důvod? Díky Smile

Nejvíc se mi líbí hudba i tanec, prostě celkově, hned u prvního klipu. Je to svižný a moderní, přesně se to hodí k těm mladým tanečnicím, i když tam je pár naprosto "klasických" tanečních prvků. Celkově podle mě super Smile

Skoro stejně se mi líbí i druhé video, s Charmi. Hudba i tanec, je to teda dost svižný, makačka Smile Smile

Aba Cha je opravdu dost moderní (taky tam je pár klasických prvečků), ale není to špatný.

Paurnami - ani mě nepřekvapuje, že ho už dlouho znám a přitom vlastně vůbec nevím, že je jihoindické ... Když jsem ho asi před půl rokem viděla poprvé, samozřejmě mě hned zaujaly ty barvy a kulisy. Myslím, že do těchto ukázek patří i další video které mám stažené a netušila jsem jeho původ ... ten "dobytek" je teda fakt zajímavej Smile

https://www.youtube.com/watch?v=05JdbtjlWFQ&feature=related

Tak opět objevuju Ameriku, že jsi ho na you tube nahrála ty? Smile

Gootlo Undi - tak to už hraničí v některých místech s akrobacií Smile A toho elánu tam není trošku, ale docela hodně Smile

No, tak mám zase na liště otevřeno 15 karet you tube současně, jako obvykle... s dovolením jsem se přihlásila k odběru tvých videí, budu si ty další hlídat Smile Dnes mi to zrovna tak mizerně pomalu stahuje, to tady zas budu nejmíň do půlnoci Sad No magor...

Jak se tady zase v tom probírám, skoro bez dechu jsem sledovala Amrapali Dance Duel - to mě teda hodně zaujalo...

Tak ještě jednou díky za tipy a zaslání, už to ukládám Smile Musela jsem si nedávno pořídit pevný disk, protože jsem si přecpala PC Smile

Tak zatím ahoj a klidně zase pošli nějaký zajímavý odkaz na videa z filmů natočených mimo bollywoodská studia, budu vděčný adresát Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Titulky k hudobným klipom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Titulky k hudobným klipom   Titulky k hudobným klipom Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Titulky k hudobným klipom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Titulky k filmům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Užitečné odkazy-
Přejdi na: