Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ek Main Aur Ekk Tu (2012)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyMon Mar 26, 2012 11:20 am



Krátko po dopozeraní by som tomu dala 7/10. Na druhý deň to už bolo 9/10.

Ek Main Aur Ekk Tu je tichý film. Neviem ho inak opísať. Nie je taký zábavný a hlučný ako MBKD, ale vôbec mu to neškodí. Hudba len podkresľuje určité scénky a okrem Ek Main Aur Ekk Tu a Aunty Ji som ju nijako extra nevnímala (asi aj vďaka tomu, že Dharma ich ZASE neotitulkovala!). Tým pádom som nevedela, že Gubbare je vlastne pesníčka o balónoch lol

Kareena a Imran boli skvelí - tak dobre splynuli so svojimi charaktermi, až som si vôbec nevšímala, o akých hercov sa jedná (hoci v Ri som občas videla záblesky Geet z Jab We Met).

Prečo som nakoniec išla s hodnotením vyššie? Pretože som sa niekoľkokrát prichytila, ako premýšľam nad určitými scénami, dialógmi, musela som si niektoré pasáže znovu pustit (a skoro som si zase pozrela celý film :D). Mám tieto novodobé romcomy rada, pretože aj napriek tomu, že vychádzajú z inej kultúry, nachádzam v nich charaktery a situácie, do ktorých sa dokážem vžiť. Niekomu to asi bude pripadať nudné, ale ja som sa bavila. Bavila a zároveň aj cítila starosti a radosti hlavných predstaviteľov. A o tom to má byť Smile

Ek Main Aur Ekk Tu


Aunty Ji
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyTue Mar 27, 2012 7:28 am

Tak včera jsem také zkoukla. Nejdřív se mi to zdála být méně okázalá verze Jab We Met (jak už Remini zmínila i já jsem viděla Geet!), ale brzy dostal film vlastní formu a identitu a já se mohla prosmát celou první polovinou. Druhá půlka byla slabší, ale vzhledem ke konci, který nespadává do obvyklého klišé, které už jsem všichni viděli milionkrát, si zaslouží nějaké ty bodíky. Dokonce si nechává místo pro případný druhý díl, aniž by to bylo nějak nucené.

Nejsem si jistá, jestli se Imran kdy vymaní z rolí čokoládového chlapce, ale co, tady to pro něj funguje skvěle. Pravda, výrazů moc nevystřídá a modulace hlasu taky nic moc, ovšem nikdy se vedle Kareeny neztrácí, což není vůbec jednoduché když vezmeme v úvahu její ohromující X-faktor. Ona sama je skvělá, po doluhé době ve svém živlu.

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
wynn

wynn


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 22. 10. 10

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyThu Apr 19, 2012 5:10 pm

Jak Kareenu moc nemusím, tady ji role sekla perfektně a líbila se mi. Celkově mě film ale trošku zklamal, asi jsem čekala něco jiného a druhou polovinu jsem měla problém udržet pozornost...
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyThu Apr 19, 2012 5:38 pm

wynn napsal:
Jak Kareenu moc nemusím, tady ji role sekla perfektně a líbila se mi. Celkově mě film ale trošku zklamal, asi jsem čekala něco jiného a druhou polovinu jsem měla problém udržet pozornost...

Pre mňa je Kareena tiež občas áno-väčšinou nie, ale tu jej to celkom išlo Smile

Film je pomalší, ale keďže som neočakávala divokú jazdu, ale práve to, ako si Rahul vybuduje vlastnú identitu, nezostala som sklamaná. Ri bola jeho katalizátor a počas filmu sa nezmenila, takže pokiaľ niekoho Imran nebaví (a mne sa naňho teda dobre pozerá cheez) tak si viem predstaviť, že sa to vlieklo.

Neviem, nejako som si na pomalšie tempo vo filmoch zvykla Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyThu May 10, 2012 1:23 pm

Čím déle o tom přemýšlím, tak tím víc si uvědomuji, že na mne tenhle film vlastně vůbec nezapůsobil. Bylo fajn se na něj mrknout, ale asi bych neměla trpělivost to udělat znovu.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) EmptyThu May 10, 2012 1:48 pm

Ideálne pre diváka, ktorý filmy pozerá len raz cheez Bolo to fajné, ale nemám chuť si to hneď pustit znova... inu to sa stáva len s málo filmami.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Sponsored content





Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ek Main Aur Ekk Tu (2012)   Ek Main Aur Ekk Tu (2012) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ek Main Aur Ekk Tu (2012)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Heroine (2012)
» Ishaqzaade (2012)
» Son of Sardaar (2012)
» Agneepath (2012)
» Cocktail (2012)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: