Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co řekly hvězdy....

Goto down 
AutorZpráva
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Co řekly hvězdy.... Empty
PříspěvekPředmět: Co řekly hvězdy....   Co řekly hvězdy.... EmptyWed Oct 06, 2010 9:07 am

Četli jste nějaký zajímavý citát, který vyšel z úst nějaké Bollywoodské celebrity? Sem s ním!

Ranbir Kapoor:

"Lidé si mylsí, že mám všechno na zlatém talíři, protoře jsem Kapoor. Ale nedívejte se na mne pohrdavě jen proto, že jsem se narodil do velké filmové rodiny. Má to své nevýhody, svá vlastní zklamání. Pravda, můj vzestup je rychlejší. Ale můj pád by mohl být tvrdší."

"Sněte.... ve filmech se všechno splní!"


Aishwarya Rai:


"Nikdy mne netrápilo, když kritici tvrdili, že nejsem herečka. Fakt, že mi režiséři jako Mani Rathnam, Sanjay Bhansali, Subhash Ghai a Yash Chopra mabídli filmy byl důkaz mých schopností."


Karisma Kapoor:

"Pokud se zapíšete jako dobrý herec, na číslech nezáleží. V běhu na dlouhou trať je důležité to, abyste s každým filmem jako umělec rostli."


Rani Mukherjee:

"Proč bych se měla snažit napodobit Kajol? Nejsem herečka-imitátorka."
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Co řekly hvězdy.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co řekly hvězdy....   Co řekly hvězdy.... EmptyFri Oct 08, 2010 7:52 am

Madhuri Dixit:

"Cítím, že jsem schopna mnohem víc. Asi každý umělec se tak cítí. Když jste se sebou spokojení, stagnujete."

"To mateřství a pevné manželství ze mě udělalo celou ženu."

"Nikdy jsem nebyla součástí hry s čísly. Nejsme dostihoví koně, abychom se číslovali. Buď je vaše práce dobrá, nebo je špatná."

"Když mi někdo ublíží, je nejlepší chovat se k němu hezky. Je to můj způsob odplaty. Protože ta osoba se bude cítit vinna."

"Možná, že někoho zabiju, ale nikdy nespáchám sebevraždu."

"Hýčkám si myšlenku, že budu zamilovaná jen do jednoho muže a strávím s ním zbytek života." (před svatbou Smile )
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Co řekly hvězdy.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co řekly hvězdy....   Co řekly hvězdy.... EmptySat Nov 20, 2010 10:21 pm

Tak tohle mě úplně rozsekalo...

"Děti přijdou, až přijdou. Mezitím si užíváme proces." - Abhishek a Aishwarya.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Sponsored content





Co řekly hvězdy.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co řekly hvězdy....   Co řekly hvězdy.... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co řekly hvězdy....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Bollywood-
Přejdi na: