Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyThu Feb 16, 2012 9:56 pm

Mausam - po všetkých tých negatívnych ohlasoch som bola pripravená na niečo strašné, ale v konečnom dôsledku som si to užila. Veľmi. A to epické romance absolútne nie sú môj žáner (napr. Veer-Zaara som nedokázala pozerať dlhšie než 30 minút cheez ). Asi pomohli tie nízke očakávania.. alebo skôr to, že Sonam hrala dobre (znovu som sa dočkala!!! spin ) a že Shahid bol taký pekný (zabudla som, aký je to príťažlivý muž). Možno tých zvratov bolo priveľa, to mi však nevadilo tak veľmi ako ten rozpačitý strih, antiklimatické scénky a spôsob, ako napredovali jednotlivé pasáže ich príbehu. Snáď sa Pankaj Kapoor poučil Smile Inak som bola s filmom spokojná a som rada, že som si ho pustila.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Feb 17, 2012 9:51 am

Já s tebou souhlasím. Mausam sice není žádné geniální veledílo a chyb je tam jak máku, ale já jsem si ho vcelku užila.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Feb 17, 2012 10:07 am

To já téže ;-)

Shlédla jsem tři filmy, a ani o jednom nemohu zcela říci, že se mi líbil.
První nekoukatelný CHAMATKAR se Shahrukhem jsem doslova přežila.
Druhý HAR DIL JO PYAAR KAREGA se Salmanem, Kareenou a Preity byl celkem koukatelný, ale nic zvláštního. A poslední DIL HAI KE MANTA NAHIN s Aamirem, se mi sice líbil nejvíce, ale ani tento kousek nepřináší nic extra.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Feb 17, 2012 10:08 am

Neviděla jsem žádný z těch tří, ale Dil Hai Ke Manta Nahin mám v počítači, tak se na něj asi brzy vrhnu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Feb 17, 2012 4:58 pm

Tak už jsem taky viděla Rockstar
V první půli jsem moc nechápala ty ódy, co jste tu na něj pěly. Druhá polovina mě přesvědčila, že je to dobrý film, který má svoje kouzlo. Nargis se mi kupodivu líbila, hodně mi do té role sedla. Byla trochu protivná, ale Heer podle mě měla být trochu protivná...
Mezi nejzamilovanější filmy Rockstar nedávám, ale určitě je to nadprůměr.
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyTue Feb 21, 2012 7:24 am

Andaz Apna Apna(1994) a Aamirem, Salmanem a Karismou. Teda upřímně tenhle film nevím jak mám ohodnotit. Je to celé postavené na komických prvcích. Docela jsem se nasmála, ale jinak film spíše průměr.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyTue Feb 21, 2012 8:35 pm

To já mám AAA MOC ráda :D

Skoukla jsem

Shree 420 (1955)

Jeden z filmů, který se směle může označit jako umělecké dílo, aniž by byl umělecký. Ve skutečnosti je ve svém hindustani dil velice prostý, upřímný a dojemný. Příběh mi trochu připomínal film Awaara, tím více že hlavní hrdina a hrdinka jsou opět Raj Kapoor a Nargis, ale přesto díky jejich hereckému umu je docela jiný. Oba tito skvělí, skvělí herci se vzájemně úžasně doplňovali. Nicméně Raj Kapoor herec je pořád trochu menší génius než Raj Kapoor režisér. Film má díky zajímavým kamerovým úhlům, psychologickým a jiným efektům nadčasovost a klidně by mohl být prezentován v naprosto nezměněné podobě i dnes.

10/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 22, 2012 2:15 am

Dil Chahta Hai
****

S tímhle filmem jsem si prodělala něco podobného jako lenuse. Sáhnout po něm po zásadním okouzlení z Lagaana nebylo tím nejlepším postupem. Dil Chahta Hai je film, na které úžasně vidím, jak se mění moje indická divácká zkušenost. Zatímco ještě před pár lety jsem se nedostala přes scénu na diskotéce, dneska si dokážu užít i ty nejmenší detaily a tempo příběhu. Farhan Akhtar se zatím vypracoval na velice ambiciózního režiséra díky dvojici filmů se SRK Don. Herecky lze mluvit o fantastickém all-star filmu, protože dnes už i tady má každá z hlavních hvězd své fanoušky. Aamir Khan patří mezi bollywoodské stálice, Saif Ali Khan nejen jako partner Kareeny Kapoor okouzluje davy svýma kočičíma očima, Akshaye Khanna měl sice poměrně smůlu, ale stal se partnerem těch největší star - Madhury Dixit a Aishwaryi Rai a Preity Zinta je prostě miláček. Společně s Dil Chahta Hai se podíváme na pláž v Goa, stejně jako do opery v Sydney a to je něco fantastického.

A babička byla fakt roztomilá, když už to nevydržela povídala: "Tak už se chyťte za ruce a utečte!" Wink Pomalu si taky uvědomuju pozitivní dopad mého sledování Bolly, fakt tak nějak podvědomě víc respektuju svoje rodiče a babču, což je jedině dobře.

A na druhou stranu už taky chytám pár slovíček v hindštině a nečekaně jsou to taká jako matlab, pyaar, kyu, ishq :D
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 22, 2012 2:18 am

The Forest / Nástrahy džungle
***

Nástrahy džungle jsou obyčejné indické koprodukční béčko. Lekačka v hlavní roli s hladovým gepardem, která je navlečená na syžet o nefungujícím manželském páru. Smyslem toho všeho je poukázat v závěrečných titulcích na praktiky pytláků, které jsou alarmující. Nic víc, nic míň. Určitě bych si z toho nedělala závěry, co se týká celé indické produkce, protože celý indický subkontinent natáčí bezmála půl druhého tisíce filmů ročně a tohle je naprosto nepodstatné zrnko písku. Pokud chcete vidět nějaký skutečný blockbuster s Nandanou Sen, tak zkuste třeba Bhansaliho Black.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyThu Feb 23, 2012 2:13 pm

Chandni Chowk to China (2009)

Bývalo by lepší, kdyby to byla čistě komedie, protože jako pokus o masalu se to moc nevyvedlo. První hodina plná nedorozumnění byla zábavná, ale jakmile se to obrátilo v drama a emoce, začala jsem se nudit. Nicméně je s podivem, že poprvé v životě se mi líbil Akshay Kumar! Co pro něj nedovedly udělat jiné filmy, zvládl tenhle průměrný snímek. Byl vážně vtipný, a i ve smutných scénách bodoval. Že je Deepika krásná všichni víme. Má velmi výrazné oči a krásné výrazy tváře, škoda že neměla moc co dělat. Nutně potřebuje pracovat na intonaci, ale to je problém společný všem těmhle dívčinám jako ona a Sonam....

Příběh má dost děr a nelogičností, ale jelikož jsem ho nebrala vážně, nijak mi moc nevadily.

5/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptySun Feb 26, 2012 4:50 pm

Taare Zameen Par (2007)

Nejsem přílišná fanynka Aamira Khana jako herce, ale má můj velký respekt za výběr filmů. Jedním z nich je i Taare Zameen Par, kde tahle superstar vlastně vůbec nemá velkou roli a příběh se kolem něj netočí. Nevěřím, že by do takového projektu šli jiní herci na jeho úrovni, ale o dělá to, v co věří, a za to má můj obdiv.

Samotný film bere za srdce a nějak se mi nehce pitvat detaily (které bych stejně jenom chválila), aby se mi hned nevytratil ten krásný pocit, který mám po shlédnutí.

10/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptySun Feb 26, 2012 5:43 pm

Souhlasím, Gayo!
Tenhle film se mi také moc líbil. A myslím, že by ho mělo vidět více rodičů...aby uměli pochopit správně svoje dítě :D Ten chlapeček svoji roli, hrál moc pěkně.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptySun Feb 26, 2012 8:57 pm

TZP bol krásny film, ale Aamir mi v ňom vadil. silent

Gaurí napsal:
Tak už jsem taky viděla Rockstar
V první půli jsem moc nechápala ty ódy, co jste tu na něj pěly. Druhá polovina mě přesvědčila, že je to dobrý film, který má svoje kouzlo. Nargis se mi kupodivu líbila, hodně mi do té role sedla. Byla trochu protivná, ale Heer podle mě měla být trochu protivná... Mezi nejzamilovanější filmy Rockstar nedávám, ale určitě je to nadprůměr.

Ona mala byť protivná, veľmi som jej držala palce, v tej prvej polovici to ešte išlo... ale akonáhle mala zahrať niečo komplikovanejšie než bezstarostné dievča, tak to strašne nezvládla. Preto som si film ako lovestory neužila, v niektorých momentoch som sa namiesto dojatia rozosmiala, ani slza mi neukvapla Suspect Našťastie sa aspoň na Ranbira dalo pozerať. naughty

Zabudla som napísať, že som si pozrela animák Sita Sings the Blues. Som rada, že som čítala Rámajánu, inak by som si myslela, že Ram bol totálny *&@#$%. Bola to inak veľmi príjemná podívaná a nenormálny rešpekt k autorke, pretože to bol fakt zážitok!! Okrem toho mám rada blues, len ku koncu ho tam už bolo priveľa.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyMon Feb 27, 2012 7:09 am

MANN(1999) s AAmirem a Koiralou. Film je celý neskutečně emociálně proložený. Není nudný, příběh poměrně nenáročný. Jen si myslím, že, který byl osud přiřčen hlavní hrdince, byl příliš drsný, a mohli zvolit místo toho něco decentnějšího. Závěr byl neskutečný dojemný.
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyTue Feb 28, 2012 8:13 am

SARFAROSH (1999) a Aamirem. Tenhle film celkově nebyl nic moc. Byl nudný. Sice tam byly akční scény, ale ani ty mě nepřinutili změnit můj názor, Žádný náboj mezi Aamirem a Sonali Bendre. Spíš mě chvilkama přišlo, že si Aamir drží odstup ;-)
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 11:04 am

Shakti: The power (2002)

Tenhle film byl strašně únavný. Když nebezpečí a prolémy ani na okamžik neustanou, tak vás to vyčerpá i jako diváka. Karishma a Nana Patekar jsou mezi mými velkými oblíbenci, ale vzhledem k tomu, že za tři hodiny nezměnili ani jednou výraz tváře (naprosto vyděšený a vším pohrdající), i oni byli únavní. Sanjay Kapoor byl na ránu. Strašně slabý herec, který role dostával/dostává jen proto, že je ze slavné filmové rodiny. Světlým bodem na obzoru je Shahrukh, který to všechno alespoň trochu zachraňuje. Byl skvělý.

5/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 12:55 pm

Shahrukh v Shakti vyzeral, ako keby tam zablúdil zo setu Dil To Pagal Hai, a nie v dobrom zmysle Rolling Eyes cheez Pozrela som si s ním len Ishq Kamina a zvyšok pretočila tongue
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 2:55 pm

Tak to opravdu nevím, jak DTPH jsi viděla. Ani trochu se nepodobal Rahulovi z DTPH - aŤ už manýrami, řečí, stylem oblékání... ničím.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 5:20 pm

Nemala som na mysli Rahula, ale SRK - niekedy vidím namiesto charaktera herca a v Shakti to tak bolo. Asi som si pomýlila charaktery (keďže v DTPH som videla väčšinou len videá), ale v Shakti mi silno pripomínal niektoré iné vystúpenie, len si nespomeniem ktoré... nejako sa mi zlievajú (Shahrukha si naozaj pamätám len z nejakých 4-5 filmov) Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 5:27 pm

No, stejně to moc nechápu Smile DTPH byl takový něžný, čistý film. Tady nebylo na SRk ani filmu něžného ani čistého nic.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyWed Feb 29, 2012 5:30 pm

Jé, pokaždé, když sem kouknu, má Remini novou ikonku.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyThu Mar 01, 2012 8:26 pm

Hum Tum (2004)

Tohle mne nějak nevzalo. Vcelku příjemný film, ale ke konci se strašlivě vlekl, musela jsem pořád zastavovat video a vracet se k němu.

7/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Mar 02, 2012 12:53 am

Pyaar Impossible!
****

To musí být tím, že celý západní svět postrádá x-factor. Protože udělat to samé po evropsku nebo hollywoodsku, tak se na to nedá dívat. Prostě nerd se náhodou stane chůvou dívčiny, kterou 7. rokem platonicky miluje... pohádka, ještě na škole jí zachránil život, ale ani tehdy si ho nevšimla. Pak se do toho zamotala krádež softwaru a celé to vlastně nemá vůbec zvláštní smysl, Uday Chopra skutečně není můj ideál, ale Priyanka na něj měla nějaký zvlášť dobrý vliv a sama dokázala posílit svou dokonalost ještě o další úroveň. Jak tohle dělá nechápu, ostatně ani nemám moc příliežitost po tom pátrat, protože ještě pořád hledám čelist kdesi v suterénu.

Líbilo se mi to moc a to jsem se ani nemusela projektovat do hlavního hrdiny jako Niktorius Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptyFri Mar 02, 2012 7:32 am

FILMFARE 2012 -Móóóóc jsem se bavila a odpočinula zároveň!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 EmptySat Mar 03, 2012 11:03 am

Texlin napsal:
FILMFARE 2012 -Móóóóc jsem se bavila a odpočinula zároveň!!!!!
Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Tumblr_lzp5ic4amS1qgcwd5o2_r1_250

Musím ovšem říci, že loňské byly lepší.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 22 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: