Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
AutorZpráva
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyThu Jun 02, 2011 8:50 pm

Vivah nebylo moc co vytknout. Hudba byla hezká, lidé hezcí, výkony dobré..... ale byla to hrozná nuda..... Takový ne úplně povedený pokus o re-make Hum Aapke Hain Koun.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyFri Jun 03, 2011 8:28 am

Tak jsem si shledla Pyar Impossible(ted nevim jak se to pise) a moc se mi to nelibilo..ze zacatku hruza, ale konec to vylepsil..moje hodnoceni je takovy stred
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyFri Jun 03, 2011 5:44 pm

Maine Pyar Kiya

Už jsem viděla geniální psy, ale geniálního holuba tedy poprvé!

Velmi sladký, příjemný, něžný film. 80% hudby bylo kradené, ale spíš mne to pobavilo než rozčílilo. Akcí napakový konec byl zbytečný a vypadal trochu hloupě, ale holt jednou to byla massala.

8/10

Jedna z písní - začátek je kradený z Final Countdown a zbytek z jedné klasické skladby :P Ale je to zábava pozorovat!
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptySun Jun 05, 2011 9:02 pm

Amarpali - tento film akoby spojil to najlepšie z Mughal-E-Azam a Asoky Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 E2cb0f5c73fb15568b6219af461ada23. Občas ma zaskočilo, aká je Vijayanthimala krásna, jej tance boli strhujúce (ten z ukážky bol len čerešničkou na torte Smile). Film má len 2 hodiny a krásne ich využil. Inak kráľa tu hral otec Sanjaya Dutta - papík mi je sympatickejší, než jeho syn :P Som z Amarpali aj napriek menším chybičkám nadšená ❤ Spravila som veľa screenshotov, takže onedlho pribudne do Vijayanthimalinej (eh, snáď to meno píšem správne :D) témy zopár obrázkov Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptySun Jun 05, 2011 9:03 pm

Ahhhhhh..... tak teď jsi mne opravdu navnadila! Film skouknu během příštího týdne!
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptySun Jun 05, 2011 9:13 pm

Gaja Gamini napsal:
Ahhhhhh..... tak teď jsi mne opravdu navnadila! Film skouknu během příštího týdne!
Počkaj, keď uvidíš tie obrázky Twisted Evil

Spoiler:
Inak som zvedavá, či toho kráľa odniekiaľ spoznáš Wink Zajtra založím tému, idem si teraz ešte pozrieť niektoré klipy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptySun Jun 05, 2011 9:42 pm

K lákání na Amrapali se přidávám... rozhodně stojí za to. Teď si tu dokola pouštím písničky :-)
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 5:43 pm

Já jsem měla možnost shlédnout v poslední době více filmů: Guzaarishe, Dhobi ghat, Karan Arjun, Don, Dor,atd. Každý byl jiný, ale všechny mně něco dali!Každý byl zajímavý z jiné stránky ;-)
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 5:49 pm

Dor miluju. Je v něm silné "ženské" téma a to se mi líbí.

Co ten Guzaarish? Mám ho v počítači a zatím jsem ho nestihla zkouknout...
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 5:53 pm

Guzaarish je dobrý film, ale bohužel z Bhansaliho filmů pro mne nejslabší. Něco mu chybí a já to neumím popsat.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 5:57 pm

Mno, kouknu na něj... a uvidím :-) Zas já jsem vcelku nenáročný bolly divák a to už musí být, aby se mi něco vysloveně nelíbilo.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 6:00 pm

To ale není film pro nenáročné :D

Rozhodně je krásný vizuálně a má dobrou hudbu, ale nedosahuje ani v jednom kvalit předchozích Bhansaliho filmů Aishwariya je úžasná a Hrithik velmi dobrý, ale ani jedna z postav není opravdu milování hodná. Téma je citlivé, ale tak nějak neobratně uchopené.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 6:04 pm

Já jsem spíš nenáročná v tom spektru, co se mi líbí. Baví mě filmy, u kterých musím přemýšlet, ale neurazím se ani u těch, kde jde "jen" o hezké obrázky.
Akorát mi Hrithik něčím nesedne... ale třeba si zvyknu i na něj, Aishwariya mi taky byla ze začátku protivná a nakonec jsem si ji oblíbila.
Jediný, na koho si asi nikdy nezvyknu, je Katrina Kaif, v tomhle má i moje nenáročnost limity.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 6:06 pm

Katrina Kaif a Sonam Kapoor jsou dvě osoby, které jsou ve filmech, ale nehrají. Prostě to neumí. V případě Sonam je to o to horší, že její otec je Anil Kapoor a její teta Sridevi. Katrina je asi hodná holka, která tvrdě pracuje, to jí nikdo vzít nemůže, ale dívat se na ni je hrůza.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 6:10 pm

Katrina je asi hodná, ale pro mě je nekoukatelná... obzvlášť v kombinaci s Akshayem. Něčím mě ta holka dráždí, vím, že mi to nedělá schválně, ale prostě je mi šíleně protivná... nicméně věřím, že pro indické publikum je exotická a zajímavá.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 6:14 pm

Guzaarish u mňa pohorel. Hudba a cinematografia je krásna, ale príbeh a Hrithik ma sklamali. A Dor tiež milujem ❤
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 8:11 pm

Ani mě Guzaarish příliš nenadchl. Ale s Dor také souhlasím!
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyMon Jun 06, 2011 8:42 pm

Právě jsem dokoukala Amar z roku 1954, v hlavních rolích Madhubala, Dilip Kumar (dokonalá dvojice) a Nimmi. Film o tom, že náhlá vzplanutí fyzické vášně mezi dvěma lidmi mohou opravdu ublížit mnoha a mnoha lidem. Rozhodně jde o film, který na mne udělal silný dojem.

8/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:49 am

Já si pro změnu večer pustila Mission Kashmir s Hrithikem Roshanem.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:15 pm

Gaja Gamini napsal:
Jedna z písní - začátek je kradený z Final Countdown a zbytek z jedné klasické skladby :P Ale je to zábava pozorovat!

lol lol lol lol lol lol

Gaja Gamini napsal:
Guzaarish je dobrý film, ale bohužel z Bhansaliho filmů pro mne nejslabší. Něco mu chybí a já to neumím popsat.

Jo takhle, tak ono to čeká na mou maličkost, jestli něco vymyslím... :P :D :study:

Gaurí napsal:
Já jsem spíš nenáročná v tom spektru, co se mi líbí. Baví mě filmy, u kterých musím přemýšlet, ale neurazím se ani u těch, kde jde "jen" o hezké obrázky.
Akorát mi Hrithik něčím nesedne... ale třeba si zvyknu i na něj, Aishwariya mi taky byla ze začátku protivná a nakonec jsem si ji oblíbila.
Jediný, na koho si asi nikdy nezvyknu, je Katrina Kaif, v tomhle má i moje nenáročnost limity.

Jé je, tak se nám to tu vrací Wink A jak se to stalo, ten obrat s Aish?

S Kaif & Kumarem si holt zase hezky zalezu do jiného topicu 8)

Texlin napsal:
Já si pro změnu večer pustila Mission Kashmir s Hrithikem Roshanem.


A jak se (ne)líbílo?
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:20 pm

Paro, když jsem si u Aish všimla, že umí hrát, tak jsem ji prostě začala mít ráda :-) Nejdřív mi připadala hrozně prkenná, ale taky jsem jí poprvé viděla v Bride and Prejudice... tak to mě snad omlouvá, že mi nesedla :-)

Co se týče Katriny... třeba mě taky jednou příjemně překvapí. Člověk nikdy neví...

Texlin, dojmy z Mission Kashmir by mě taky zajímaly, tu bych si pustila už jen kvůli Preity.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:34 pm

Gaurí, to se shodnem, Bride snad ani není film, ale je to skvělé promo na Bollywood pro ty, kteří potřebují našlapovat opatrně.

Třeba, třeba... asi by teď potřebovala vylepšit reputaci po Raajneeti, TMK jen pokračuje v párování s Kumarem. Dhoom 3 bude pro ní asi opět jen standard, ale co třeba Mere Brother Ki Dulhan nebo Zindagi Na Milegi Dobara? Uvidíme Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:49 pm

Missin Kashmir byl dost napínavý a plný násilí, terorismu , ale vše naprosto šťastným koncem, který se vryje hkuboko do srdce. Doporučuji shlédnout. Mně se líbil.
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptyTue Jun 07, 2011 6:53 pm

Texlin napsal:
Missin Kashmir byl dost napínavý a plný násilí, terorismu , ale vše naprosto šťastným koncem, který se vryje hkuboko do srdce. Doporučuji shlédnout. Mně se líbil.

Možné iba v Bollywoode :D :D Mne sa MK moc nepáčil, ale mal peknú hudbu, Preity žiarila... a Bumbroooo, bumbrooo, shaam rang.u bumburoooo Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 EmptySat Jun 11, 2011 2:51 pm

Tak konečně jsem se podívala na filmy, které mně tu delší dobu ležely: Pyaar Impossible a Salaam Namaste. Oba byli vynikající. Oddechové, komické a romantické.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 9 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: