Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Texlin a indické šílenství

Goto down 
+2
Paro
Texlin
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyTue Nov 23, 2010 10:35 pm

Ahoj, ráda bych se také představila. Moje nadšení pro Indii se ohlásilo asi v patnácti.Od té doby neustále rostlo. Zajímala jsem se o památky, náboženství, zvyky a kulturu země.V roce 2005 jsem navštívila prvně severní Indii spolu s mým manželem.Strávili jsme ta měsíc(polovinu října a listopadu).Dodnes si pamatuju na naší noc v Gaye, kdy v televizi od rána do noci běželi pořady a filmy s Shahrukhem Khanem, protože měl narozeniny. Večer běžel film, kde se Shahrukh s někým děsně rval a nakonec jako hrdina na poslední chvíli vyskočil z hořící střechy domu na vrtulník, zatímco protivník explodoval přičiněním granátu.Viděli jsme jen tenhle konec, a říkali si, jaká je to blbina. V té době mě totiž bollywood moc nezajímal. Asi o dva roky, kdy jsem kouzlu zvanému BOLLYWOOD propadla, jsem objevila mimo jiné i film Main Hoon Naa, a mohla ho po letech identifikovat. Dost jsme se s manželem smáli. Film byl naprosto super!Mezi mé nejoblíbenější, ale patří ten, co jsem viděla úplně první, a to Dilwale Dulhania Le Jayenge.
Kromě filmů se zajímám i hinduismus, prohlubuju své znalosti v indických zvycích, tančím bollywood a za rok se do Indie opět chystáme i s dětmi(nyní 1,75 a 3, 75 roku).

Tak to jsem já.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Jan 12, 2011 7:14 pm

Jaktože jsem tě ještě neuvítaly? To se musí napravit Smile A z filmu jsi vysazená především na SRK - čím nebo kým ho doplňuješ? Už jsi viděla všechno, co SRK dělal?
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Jan 12, 2011 8:18 pm

Mno, ještě ráda mám filmy se Shahidem Kapoorem.

Od Shahrukha jsem toho dost viděla, ale ještě i neviděla. Ale u mě je pořád nejoblíbenějším filmem Dilwale Dulhania Le Jayenge.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Jan 12, 2011 9:36 pm

A jaké je s to dostupností? Co třeba ty televizní začátky?

Dilwale Dulhania Le Jayenge? Ten indický film numero uno, jak pravila jakási sáríholička letos na festivalu? lol No, mám ještě pořád mezery, ale Kajol mě láká a SRK v německém kroji jakbysmet.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Dec 05, 2011 12:27 pm

Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Dec 05, 2011 1:14 pm

Krásné fotky! Hned bych jela taky... upřímně mám pocit, že až konečně dodělám toho bakaláře, tak se tam zkusím vypravit, protože jakmile se nechám zaměstanat, už se tam sotva kdy podívám....

Byli jste jen v Dilí nebo i někde jinde? Jak dlouho?
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Dec 05, 2011 5:38 pm

Měli jsme na pobyt jen 10 dnů. takže jsme se rozhodli jen pro Dillí a Vrindavan. Naše malé ratolesti zatím ochotně hlídala ba bička ( necelé 3 roky a necelých pět let). Navštívili jsme místa, kde jsme minule nebyli a které jsme si málo užili. Bylo to moc prima.Trošku mě mrzelo, že jsem nesehnala všechny filmy které jsem chtěla a nesehnala bolly plakáty.Během cesty nás nic moc nezaskočilo. Opice mi ve Vrindoši sebrala brýle, ale dala se nalákat na babán a tak jsem je pak nosila ožužlané, okousané dále :-) V Dillí opice nejsou. Náš recepční měl kamarády ve velkoobchodě s bolly filmy, kde jsem většinu nakoupili a zbytek na Palika bazaaru a v prodejně na Connaugh place.
Neměli jsme kulturní šok, protože ten jsme zažili už při první cestě, takže nebyla nutná ani dlouhá aklimatizace.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 12:10 am

Povídej víc prosím o těch obchodech, bazaarech a tak Smile

A samosebou ❤ ❤

Texlin a indické šílenství 041_-_Dilli_-_Main_Bazaar_-_nakupni_tasky
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 2:06 pm

Wow, len tak ste išli do Indie? Super! Smile

Ježíííš, ten obchod so sári Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 5:33 pm

Aaaano, obchod se sárí, tam by mě asi trefil šlak, jak bych se snažila nahamtat si všechno, co by se mi zalíbilo lol
A ty tašky, se slonem, s kravičkou, se Shahrukhem Shocked Asi potřebuju do Indie 🐘
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:22 pm

Remini, stesk po Indii byl už veliký a letošek byl pro ni příznivý. Děti větší a babička v důchodu.
Gaurí, taky jsem byla při nákupech vždy velice usměrňována mým mužem ;-)
Indie je jeden velký bazaar. Všude obchůdky s lákavým zbožím. Dvě tašky se Shahrukhem jsem si přivezla, nešlo odolat. Měli také jednu s Madhury a jednu s Aishwaiyrou. Ale ty me mi moc nelíbili.Prodavač poznal v mé tašce s kterou jsem přijela do Indii, práci, kterou dělall pro jednu naší českou kamarádku, takže jsme se dali hlouběji do řeči. Filmíky se dali koupit na ulici u pouličních stánků a nebo v obchodě na Connaught place naproti kině PVR, kde jsme byli na Desi Boyz, a hodně jich měli také na Palika Bazaar a v tom zmiňovaném velkobchodě.
Nejlegračnější zážitek jsme měli se sháněním filmu Idiot z roku 92 se SRK. Pořád nám v nucovali 3 Idiots. A my na to ma chceme jednoho Idiota se Shahrukhem , né tři s Aamirem :D
Tašky s potiskami herců jsme viděli jen na main Bazaaru.
Nejpřecpanější bazaar byl na Chandi Chauku, kousek od červené pevnosti a páteční mešity. Nejprodávanějším zbožím bylo oblečení. Ukořistila jsem v jednom krámku luxusní sáríčko.
Všude se smlouvá, a kde ne, mají napsáno : fixed prices. U dvd jsou fixní ceny.
Přivezla jsem těchto 30 filmů: Army,Baadshah,Josh,Ajnabee,Jurmana,Jhoom barabar jhoom,Hey Ram,2DVD edici Zindagi Na milengi Dobara, Umrao Jaan(1981),Trimurti, Deewane Huye paagal, Oh darling yeh hai india, Dil maanga more, Zamana deewana, Raja hindustani, Shakti the power, Raju ban gaya gentleman, Baal hanuman(pohádka), Bal ganesh ( pohádka),Ra.one, Mausam(2011), Yeh lamhe judaai ke (VCD),Do kaliyán (1968), New Delhi (1956), Man-Mauji (1962), Saat hindustani (1969), Dulha Dulhan (1964),
Waqt:the race against time, Devdas (1955),Parvarish1958), desi boyz ( bohužel kinorip) + originál soundtrack k tomuto filmu. Nechtěl jste po mě někdo mausam?

Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:26 pm

Mausam nás asi chtělo víc Wink Teda já se určitě hlásím.
Tak taška s Aish a Madhuri se ti nelíbí? No, kdyby ses jich zbavovala, tak já bych je brala i za fixed price tongue
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:33 pm

Texlin, Mausam a Ra.One musia byť tiež kinoripy, ofic dvdčka ešte nevyšli Crying or Very sad ... či sa mýlim. Inak slušná zbierka :D To muselo byť za pár halierov lol
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:33 pm

No jo, ale já zrovna ty dvě nepřivezla :| Mám jen dvě se SRK!Každou jinou ;-)
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:34 pm

Asi ano, ale jsou dokonalé, vůbec to není poznat! U Desi boyz je to hodně znát. Mausam je nekvalitnější!
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:37 pm

Všechna dvd byla levná, ta oldie 50 rupiií za kus :-) Chtěla jsem si zkompletovat Shahrukha a Shahida. A chybí mě ještě 4 dvd u SRK a Sikhar u Shahida Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:40 pm

Tak si asi pro ty tašky musím zajet až do Dillí... snad mě taky potká taková příznivá souhra náhod (odrostlejší děti a hlídací babička).
Jsem ráda, že jste si to tak užili, fotky jsou super, a vyprávění navnadí Wink
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyWed Dec 07, 2011 7:44 pm

Viděla jsem na nějakém stánku v rámci festivalu bolly filmu v Praze, takže to tak daleko mít třeba nebudeš ;-)
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyThu Dec 08, 2011 3:09 am

To je stejně krása... co takhle nafotit vaše / naše DVD a jiné sbírky tématické na Indii? To musí být pošušňání Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyThu Dec 08, 2011 10:52 am

Tedy já blednu závistí! :D Ale stejně ti takové krásné zážitky a suvenýry přeju Smile A myslím, že o Mausam (a možná i nějaký ten další?) filmík bych moc a moc stála nejenom já....
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyThu Dec 08, 2011 8:58 pm

Musím jinak ještě něco napsat. Je naprosto úžasné, se prodírat přecpaným bazaarem k prasknutí, aniž by se vás někdo dotkl. Většinou jde o milimetry, ale opravdu se nikdo nikoho nedotýká! I my jsme poměrně obratně kličkovali. Ale přiznám se, že jsem jednomu pánovi šlápla ze zadu na žabku, ale omluva v hindštině vše spravila Wink

Co se týče Mausam, pošlu soukr. zprávy!
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Apr 23, 2012 8:19 am

Tři měsíce jsem vyšívalo toto :D :

Texlin a indické šílenství P1090927k

Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Apr 23, 2012 8:39 am

jawdrop jawdrop jawdrop

Skláním se v hlubokém respektu před tvou trpělivostí a zručností!
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Apr 23, 2012 12:58 pm

Shocked Shocked

Klobúk dole. Vyzerá to úžasne!!
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství EmptyMon Apr 23, 2012 2:10 pm

Moc děkuji, dalo to práci ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Texlin a indické šílenství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Texlin a indické šílenství   Texlin a indické šílenství Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Texlin a indické šílenství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Indické tv on-line
» Remini a indické filmy
» Česko-indické přátelství
» Indické horory, sci-fi a fantasy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Fórum :: Členové-
Přejdi na: