Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vaaranam Aayiram (2008)

Goto down 
AutorZpráva
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Vaaranam Aayiram (2008) Empty
PříspěvekPředmět: Vaaranam Aayiram (2008)   Vaaranam Aayiram (2008) EmptySat Apr 09, 2011 3:42 pm

Vaaranam Aayiram (2008) Vaaranam-aayiram4-500x288

Aký... iný film. Nezapadá mi do žiadnej formulky, žánre sa tam striedajú dosť divoko a nečakane. Od pána Menona sa nič iné ani čakať nedalo. Robí iné filmy, či už romantické, alebo... nuž, takéto. Už po prvých 15 minútach, keď dohralo Mundhinam, som bola namotaná. Nie preto, že je Suriya veľmi pekný muž. On je hlavne dobrý herec. Nehovoriac o tom, že z neho len tak srší charizma. A hoci si pre konečnú fázu filmu vymakal postavu na nespoznanie, ukázali ho bez trička asi len minútu. Shabash! Smile

Zahral si vo filme dve postavy - Krishnu a Surya. Otca i syna. Na začiatku Surya práve letí na záchrannú misiu, keď sa dozvie, že mu zomrel otec. Prijme sústrasť od vojakov, odvráti zrak na oblohu a začne spomínať.. na svoje detstvo, dospievanie, prvú lásku, svoje najtemnejšie obdobie a naposledy sa rozpráva so svojím otcom. Hoci vie, že ho už nikdy neuvidí, že mu už nikdy nebude vedieť za všetko poďakovať, robí to aspoň týmto spôsobom. A my sa dozvedáme, akou inšpiráciou a oporou bol Krishna pre svojho syna.

Vaaranam Aayiram (2008) Vaaranam__Aayiram_photos_%25286%2529

Nemôžem a ani nechcem toho napísať viac. Príbeh je naozaj rozsiahly a tóny sa v ňom menia mihnutím oka. Najprv som nevedela, čo si o tom všetkom myslieť. Mal niekoľko veľmi silných okamihov. Úžasné momentky, z ktorých mi je ešte stále do plaču. Mal jeden segment, ktorý mi vôbec nezapadal do deja. Ale mal hlavne Suryu, ktorý to celé suverénne zahral na jedničku. Či už 16-ročného mladíka, alebo zničeného muža, ktorý sa snaží nájsť zmysel života. Naschvál som si všímala rozdiely medzi otcom a synom. Mali odlišnú reč tela i intonáciu. Iné výrazy. Samozrejme je vidno, že je to jeden herec. Ale aj tak sa mu podarilo oboch odlíšiť.

Vaaranam Aayiram (2008) Vaaranam-aayiram-wallpaper-10

Celá recenzia: http://bollywoodsky.blogspot.com/2011/04/vaaranam-aayiram-2008.html


Naposledy upravil Remini dne Tue May 17, 2011 1:12 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Vaaranam Aayiram (2008) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaaranam Aayiram (2008)   Vaaranam Aayiram (2008) EmptySun Apr 24, 2011 5:03 pm

Zostala som dosť prekvapená, keď som si na youtube pustila nadabovanú telugu verziu a bola tam scénka, ktorú som v originálnej tamilskej verzii nevidela. Keď Priya prišla za Suryom, aby sa dozvedela, či uňho má šancu.. v tamilskej verzii ukázali, ako hneď po uvítaní nastal večer a ona sa čudovala, že súhlasil. V telugu verzii išli na večeru a potom sa rozprávali u nej v izbe.

Preslav, videl si aj túto scénku? Lebo ak áno, tak som si asi pozrela nejakú čudnú verziu originálu Mad
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
 
Vaaranam Aayiram (2008)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ready (2008)
» Parugu (2008)
» Tashan (2008)
» Drona (2008)
» Fashion (2008)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Regionální kinematografie :: Tollywood, Kollywood, Mollywood, Sandalwood.....-
Přejdi na: