Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 My Name is Khan (2010)

Goto down 
AutorZpráva
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

My Name is Khan (2010) Empty
PříspěvekPředmět: My Name is Khan (2010)   My Name is Khan (2010) EmptyFri Jan 20, 2012 5:51 pm

"Jmenuji se Khan a nejsem terorista."

My Name is Khan (2010) My-name-is-khan

*****
My Name is Khan je absolutně okouzlující zážitek. Kouzlo všech předchozích filmů s Kajol a SRK vedle něj bledne závistí v každém směru. My Name is Khan je odzbrojující, dokáže ve stejnou chvíli dojmout a rozesmát. Z prvního setkání Rizvana a Mandiry jsem si odnesla víc než ze všech těch "oficiálně" uznávaných Casablanc a jiných nedotknutelných. Není větší vyznamenání, než nemoci odtrhnout oči a mít radost s každé minuty strávené s filmem. Za úsměv Kajol šel by světa kraj... A tohle všechno je při tom pouze první třetina, na kterou navazuje cesta po 11. září za prezidentem Spojených států, aby bylo předáno poslání: "Jmenuji se Khan a nejsem terorista."

My Name is Khan (2010) My-name-is-khan_02-k_420x315

A vypadá to, že u nás se film pod názvem Jmenuji se Khan zastupuje HBO.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

My Name is Khan (2010) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Name is Khan (2010)   My Name is Khan (2010) EmptyFri Jan 20, 2012 5:52 pm

My Name is Khan (2010) My+Name+is+Khan

My Name is Khan (2010) 40295-shahrukh-khan-in-the-movie-my-name-is-khan

My Name is Khan (2010) My-name-is-khan07
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

My Name is Khan (2010) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Name is Khan (2010)   My Name is Khan (2010) EmptyFri Jan 20, 2012 5:57 pm

Určitě doporučuju ke srovnání film New York s Katrinou a Johnem, někdo možná namítne, že Khan je až příliš Joharovým Forrestem Gumpem, ale i kdyby, tak to rozhodně není na škodu.

A jako už tradičně mám i krásný zážitek, kdy v polovině si ke mě přisedla mamka, která normálně nereflektuje na můj Bolly zájem, Vyprovokovaná jí například jako úvod moc nesedla, ačkoli je to vášnivá divačka detektivek a soudniček, ale zřejmě tím, jak přišla o tu dokonalou první hodinku a viděla jen Khanovu cestu za prezidentem, seděla, ani nedutala a ani titulky jí nevadili. A prohlásila, že to není ani moc indické Wink což vlastně měla pravdu a já jsem našla další klíč k poznávání Bolly.

My Name is Khan (2010) Kajol-shahrukh-khanand-hindi-movie-film-my-name-is-khan-wallpaper
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Sponsored content





My Name is Khan (2010) Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Name is Khan (2010)   My Name is Khan (2010) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
My Name is Khan (2010)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aamir Khan
» Arbaaz Khan
» Salman Khan
» Imran Khan
» Guzaarish (2010)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: