Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorZpráva
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptyFri May 04, 2012 9:14 am

Smile

Inu, můžu říct, že vypadala krásně a scénář ji okradl o pořádnou dávku času na plátně.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 4:43 pm

Ishqiya Vidya svýma očima uhraje prostě všechno a Naseeruddin Shah je prostě zlatíčko. Doporučuju.

Agent Vinod Nadupaná akce, velmi pěkně udělané, s příjemnou dávkou nadsázky. A Saifovy tanečky jako bonus yay
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 5:42 pm

Jsem rád, že Vinoda někdo oceňuje, když v Indii propadl a i u nás jsem na něj zatím slyšel spíš špatné reakce Wink

Pokud si někdo náhodou nevšimnul, tak jsem se k němu obšírněji vyjádřil zde: http://25fps.cz/2012/agent-vinod/
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:01 pm

Mě právě Vinod překvapil velmi příjemně, tolik akce jsem nečekala. Občas mi z toho šla mírně hlava kolem, ale bavila jsem se opravdu dobře. Taková vtipnější bondovka po indicku.
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:17 pm

A ještě jsem si před několika dny dala po delší době znova Mangala Pandeyho, čili snad jediný film, kde Aamir vypadá fakt příšerně... a udělala jsem zcela zásadní chybu, že jsem si ho kvůli pohodlnosti (abych nemusela číst anglické titulky) pustila ve slovenském dabingu. Remini, ty víš, jak miluju slovenčinu, pro mě je to fakt krásný a sexy jazyk, ale tohle už nikdy více. Bylo to skoro horší než Saawarya s českým dabingem. K Indům se ty slovanské jazyky prostě nehodí, působí to komicky. Slovensky hovořící Mangal mi chvílemi připomínal spíš Jánošíka Twisted Evil

Nicméně, Main Vari Vari s Rani má svoje kouzlo za všech okolností Wink
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:19 pm

Mangal je přece super! Na dabing jsem si ovšem netroufnul, stačily mi ty mizerné české titulky od Intersonicu s perlami typu "Znáš tu pověst o Ramajanovi?" nebo "společnost Radž" Rolling Eyes

btw. Myslím, že ten dabing nemohl být horší, než vapeťácký dabing u hongkongských filmů, který namluvili asi dva herci (muž a žena), a to ve stylu "můj bóže, můj bóže"....
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:22 pm

Lol cheez Gaurí, ja som pozerala Mangala s českým dabingom (nevedela som, že existuje aj slovenský!) a znovu som sa presvedčila, že dabing u indických filmov je zlo Smile Smile Samozrejme pre tých pohodlnejších a pre tých, ktorí titulky proste nestíhajú je to menšie zlo (najmä v našich končínách, kde sú na to ľudia zvyknutí). Na filme sa mi najviac páčilo práve Vari Vari, inak ma sklamal. ALE bol to jediný indický film, ktorý som pozerala s rodinou tongue

Okrem toho mal spracovaný Mangal aj orezaný obraz Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:23 pm

Mně se Mangal líbil, jinak bych ho nesjížděla asi už potřetí. Jen ho výrazně nedporučuju dabovaného :-)
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:24 pm

Remini, nestraš, že Mangal má i český dabing. Ten slovenský byl aspoň místy roztomilý, když už nic. Český by mě asi zabil naughty
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 7:54 pm

Právěže český dabing je na tom DVD od Intersonicu. Obraz není ořezaný a je kvalitní. Bohužel ten překlad je absolutní zlo, a to i v titulcích.

Ale věřím, že kvalitní dabing by ten film nijak neznehodnotil, on je spíš problém v tom, že dabing podobných filmů se fláká Sad
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 10:20 pm

Taky mám zážitek s pouštěním rodině a dobré. Tohle téma je nejvděčnější pro ukázání toho, že ty filmy nejsou jenom takové ty divnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySat May 05, 2012 11:04 pm

Já mám zážitek s návštěvou Dil Bole Hadippa na bolly festivalu spolu s kamarádkou, která předtím nic indického neviděla... Prý se jí to líbilo (i když u tanečních scén si kontrolovala mobil Smile), ale pro mě to bylo celkem utrpení, protože jsem seděl v neustálém děsu, že ji to bude nudit a tak jsem každou slabší chvilku toho filmu prožíval extrémně intenzivně Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 10:29 am

Niktorius napsal:
Já mám zážitek s návštěvou Dil Bole Hadippa na bolly festivalu spolu s kamarádkou, která předtím nic indického neviděla... Prý se jí to líbilo (i když u tanečních scén si kontrolovala mobil Smile), ale pro mě to bylo celkem utrpení, protože jsem seděl v neustálém děsu, že ji to bude nudit a tak jsem každou slabší chvilku toho filmu prožíval extrémně intenzivně Smile

Ó, jak tě chápu. Mám obdobné zážitky.
Návrat nahoru Goto down
Texlin

Texlin


Poèet pøíspìvkù : 413
Join date : 07. 11. 10
Age : 45
Location : Liberec, Czech Republic

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 10:35 am

Taky Mangala mám moc ráda. Ale hindi znění je a bude nejlepší ;-)
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 6:36 pm

A jak řešíte ty zážitky, pokud to dopadne špatně? Mě pořád lehce rozčiluje ten zážitek s Devdasem... Sad
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 6:47 pm

Paro napsal:
A jak řešíte ty zážitky, pokud to dopadne špatně? Mě pořád lehce rozčiluje ten zážitek s Devdasem... Sad

Hm, snažím se s tím nějak vyrovnat a respektovat, že každý má nějaký vkus. Ale jde to ztuha. Třeba když VÍM, že Shahrukh je děsně sexy a Bollywoodem nepolíbený jedinec mi tvrdí, že musím mít vadu zraku, když ho vidím krásného, tak to je náročné zpracovat Evil or Very Mad

Jinak musím přiznat, že jsem nikoho ve svém okolí nedokázala nakazit mánií na Bollywood, jedině muž se občas se mnou na něco podívá a vcelku má Bollywood rád (akorát už má trochu alergii na indickou hudbu, neb si ji pouštím 24/7). Ale jinak ani ťuk. To už spíš někoho zlákám na sárí nebo na tanec (sárím jsem zmermomocnila poměrně dost osob ženského pohlaví, a úspěšně). Ale filmy nic.
Už radši ani nic moc nepropaguju, protože mě nebaví poslocuhat, jak jsou ti Indové divní a točí ještě divnější filmy.

Teda... asi jsi chtěla nějakou pozitivnější odpověď....
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 8:02 pm

Paro napsal:
A jak řešíte ty zážitky, pokud to dopadne špatně? Mě pořád lehce rozčiluje ten zážitek s Devdasem... Sad

No, já zatím takový zážitek nemám, ale to je tím, že filmy nabízím jen lidem, o jejichž vkusu vím první poslední - a stejně jim ještě snížím očekávání a dám pár varování. Zatím všichni milovali všechno, co jsem jim pustila, nebo se jim to alespoň "líbilo".
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 8:03 pm

Housefull (2010)

Ptákovina. Docela jsem se zasmála, ale je to opravdu ubohý filmík. Nejlepší byl Boman Irani a Chunky Pandey.

4/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 9:22 pm

mne so sestrou sa celkom darí v šírení osvety (áno, Mangal sa tiež osvedčil Smile), ale filmy púšťame len takým, o ktorých vieme, že nás s tým nepošlú rovno do kelu. Rodina to žerie skoro všetko, no a u známych (hlavne žien Wink ) sme začali tak opatrnejšie, a zatiaľ sa všetky namotali Smile S mužmi je to už problematickejšie Smile hmm prečo asi cheez
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 9:27 pm

Gaurí Smile I sdílení mráčků pomáhá Wink Určitě to nelámu přes koleno, ale je to těžké. Nejhorší pak, když vidím, že není problém prosedět u televize a nahodilého programu celý týden v kuse, ale soustředit se aspoň trochu cíleně na jeden konkrétní film je vykládáno jako ztráta času... Nebo ty dopady - to není "normální", aby byly filmy tak dlouhé! říká někdo, kdo pak bez mrknutí oka vsákne x dílů seriálů xy na posezení a ve výsledku je to dvakrát tolik času mad

A Gaja a PreSlav mají prostě štěstí. Jinak si to neumím vyložit Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptySun May 06, 2012 9:33 pm

Tak ako vo všetkom, aj tu úradujú presudky... je to pre nich neznáme, nikdy nič poriadne nevideli, sotva počuli niečo také, že sú to samé "slaďáky", že herci len v kuse plačú, že sú tam príliš nadsadené akčné scény a pod... pritom ak by sme sa pozreli kritickým okom na západné filmy, tých neuveriteľných a nadsadených vecí (v akčných scénach) je tam tiež až až cheez
No o dĺžke ani nehovoriac... pokiaľ viem tak taký Pán prstenov mal každý diel cez tri hodiny a bolo to v pohode Smile Mám kamoša čo študuje filmovú réžiu a kameru, na základe čoho by mal o bollywoode aspoň čo-to vedieť, a keď som sa ho spýtal či pozná bollywood tak povedal, že " jasné že poznám, ale to sú predsa samé sladké sračky, nie?" cheez Asi toľko...
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptyMon May 07, 2012 1:26 am

tearhair a pak jsi mu jednu vlepil, ne? cheez

...a to ani nemusíme, že, chodit až do Hollywoodu, když chceme najít nadsazené i ty romantické věci... já například umírám u posvátných filmů s Hugh Grantem, slovy mého otce "těch filmů, kde on prostě jen sedí, na něco myslí a hraje hudba, ale protože je sladkej, tak to někomu (nemusí) nevadí/it". Nebo i u všech těch kriminálek (výroba jakékoli evropské státy), které tak ráda dává Prima, tam jsou ty díly dlouhé jak filmy, romantika se skládá z takových věcí, až by člověk brečel a akce by byla ráda, kdyby se vrátila televizní 70. leta...

Mimochodem, zrovna píšu takový debilní úkol o nové filmové historii (= to je takové to, že všechno dnes přece chápeme vědecky a kontextuálně a dějiny nejsou jen přehled jednotlivců a jejich činů, všichni chápou všechno) a je mi špatně, k čemu všechny ty snahy o revizionizmus vedou. Pokrok nula, lidi i v oboru mají horší předsudky než za minulého režimu, ale akademici vykazují výsledky.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptyMon May 07, 2012 6:30 am

Jenom když všichni chválí Mangala..... mě tedy nepřesvědčil. Průměrný snímek. Ani Aamir o něm radší nemluví. :P
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptyMon May 07, 2012 9:04 am

Můj nejhorší zážitek spočívá v tom, že jsem měl spolužačku, kterou jsem celkem často doprovázel ze školy na privát, ale poté, co jsem jí jednou celou cestu vyprávěl o Bollywoodu, tak se mi nějak začala vyhýbat cheez (Ale nevylučuju, že ten problém byl možná jinde)

Jiná kamarádka (ta co jsem s ní byl na Dil Bole Hadippa) již nicméně takových přednášek přečkala několik a jednou mi dokonce sama od sebe poslala skeny článku o Anushce Sharmě z indického Vogue Smile

Jinak vím o tom, že občas se někdo z mých známých ze zvědavosti na něco indického podíval (třeba Main Hoon Na, Enthirana nebo Kites) a líbilo se mu to.

A na CSFD jsou hitem 3 Idiots a v menší míře i My Name Is Khan, takže možná tudy vede cesta.

A Mangal? Vždyť to je jeden z nejnapínavějších indických filmů vůbec Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 EmptyMon May 07, 2012 9:17 am

Ne , mě Mangal opravdu nenapnul a nenadchnoul. Každému to jeho no.... Přišlo mi to takové moc "wanna-be". Ale já jsem tady stejně ta menšina, kterou Aamir moc nebere. Líbí se mi většinou jeho výběr projektů, ale on sám mi vždycky přišel dobrý, ale nic víc.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 26 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 26 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: