Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo sme si pozreli..

Goto down 
+5
Texlin
Paro
Gaja Gamini
wynn
Remini
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
AutorZpráva
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 9:47 am

Aamir je skvělý a o tom nehodlám diskutovat naughty

Mě třeba překvapilo, že na semináře bolly tance jsem byla z přítomných tančících jediná, kdo kouká na bolly filmy. Ostatní neviděly snad ani klip, na který jsme tančily choreografii (Tumse Milke z Main Hoon Na). Teda chápu, že tanečky jsou fajn samy o sobě a není nutné, aby k jejich zvládnutí byl člověk expertem v oblasti indické kinematografie... ale i tak... ach jo.

Co se týče rodiny, tak něco jsem nutila sestřence, která prohlásila, že Rani má oči blízko u sebe, SRK má křivou držku a všichni se tváří jako by byli na LSD (pustila jsem jí kousek Paheli). V rámci korektních rodinných vztahů už jsem se do další osvěty nepouštěla, abych se třeba nedopustila trestného činu.

Nějakou bolly projekci jsem slíbila i kamarádkám, ale zatím na to ještě nedošlo... a někdy tedy ztrácím odvahu...

Do sárí chce někdo motat pořád, ale že by se mnou zkouknul film, to ne...
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 9:49 am

A k Mangalovi... krom Main Vari Vari mě ještě hodně bere Rasiya. Hudba mi tam obecně přišla povedená. A miluju téma britské koloniální Indie (asi že jsem jako malá koukala na Vzdálené vrcholky hor :-) Takže jak o tom tak diskutujeme, docházím k názoru, že Mangal je dobrý film Wink
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 9:58 am

Gaurí napsal:

Mě třeba překvapilo, že na semináře bolly tance jsem byla z přítomných tančících jediná, kdo kouká na bolly filmy. Ostatní neviděly snad ani klip, na který jsme tančily choreografii (Tumse Milke z Main Hoon Na). Teda chápu, že tanečky jsou fajn samy o sobě a není nutné, aby k jejich zvládnutí byl člověk expertem v oblasti indické kinematografie... ale i tak... ach jo.

Presne u nás tých skupín čo sa venujú výlučne bolly tancu veľa nie je, ale so znalosťou bollywoodu je to veľká bieda u nich. To je tak, že chú robiť niečo iné ako brušné (sárí je predsa tak krásne Smile ), kuknú si jeden dva klipy a idú to spraviť. A keď sa ich pýtaš, odkiaľ ten klip je a ako sa volá, tak na teba kukajú,že čo to od nich chceš Smile
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:10 am

Moment, to docela narušuje mou teorii (kterou jsem vlastně považoval za fakt), že jako první u nás začaly Bollywood sledovat holky věnující se bolly tanci Smile

Jinak mě spíš překvapily ubohé "znalosti" indické kinematografie u našich filmových kritiků. Vždyť řada z nich má vystudovanou filmovou vědu, ale alespoň základní povědomí by o filmové tvorbě Indie mít měla. Ale třeba v recenzi na Milionáře z chatrče psal nesmysly u můj oblíbenec Kamil Fila Sad

Ony jsou vůbec české novinářské články o Bollywoodu na té úrovni, kdy člověk neví, zda se smát nebo brečet...



Naposledy upravil Niktorius dne Mon May 07, 2012 10:22 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:19 am

mne sa zdá, že je to skôr opačne Smile minimálne v mojom okolí je to skôr tak, že najprv videli film apotom chceli začať robiť tanec Smile
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:30 am

Mně přijde, že se ty světy sáríholiček, tanečnic a bolly diváků překrývají jen velmi zlehka. Čili znám ženy, co nosí sárí, ale bolly film neviděly ani jeden, běžné bolly divačky nechodí v sárí a tanečnice prostě tančí a jen některé z nich se i podívají na film...
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:33 am

čo myslíš tým, že "nosia sárí" ? To ako v civile, na bežné nosenie Smile?
Návrat nahoru Goto down
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:37 am

PreSlav napsal:
čo myslíš tým, že "nosia sárí" ? To ako v civile, na bežné nosenie Smile?

No jo no, je nás pár takových Wink
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:41 am

IMHO by měly ženy raději nosit šalvár-kamíz, protože ten je daleko víc sexy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:41 am

aha cheez
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:42 am

ne ne, najviac sexi je polosárí Smile
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:43 am

Já jsem sice strašně ráda, že nám to tu žije, ale měli bychom si to vzít někam jinam, abychom úplně nezměnili podstatu topicu Smile Navrhuju pokračovat v "O všem a o ničem" Wink
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:50 am

Niktorius napsal:
IMHO by měly ženy raději nosit šalvár-kamíz, protože ten je daleko víc sexy Smile

Mně je sárí pohodlnější :-)
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 10:50 am

Agent Vinod (2012)

Saif Ali Khan je bezpochyby mezi nejtalentovanějšími a nejcharismatičtějšími herci v Indii. Do role Vinoda se úžasně snadno tvaruje a hraje jej s lehkostí. Padouši jsou početní a opravdu všeho druhu. Dobrá práce s kamerou a oceňuji dobré prostřihy a flashbacky. Film má tu správnou atmosféru na "špiónský" filmík. A teď k mínusům. Nejsem z těch, co žehrají na délku indických filmů, ale občas je toho přeci jen více, než je třeba, a to je případ milého Agenta. Kareena vypadala krásně, ovšem její role Iram jako by do filmu ani nepatřila, jako by ji tam nalepili narychlo a ne úplně dobře. Přitom ta postava měla potenciál, zůstal ovšem neprozkoumaný. Dil Mera Muft, těžce propagované jako nějaká nová super-mujra je hrozná hudebně i tanečně, milá Bebo je prostě, když dojde na tance, absolutní dřevo. Příběh je nepředvídatelný a zajímavý, ovšem celkově pro mne film postrádal tajemno a nějaké větší napětí.

6/10
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 11:01 am

Mně se Dil Mera Muft líbila. Jako jasně, porovnávat ji se slavnými mujrami lepších tanečnic se rozhodně nedá, ale úplný průšvih to taky není. Bebo má charisma a to někdy docela stačí Wink A navíc jí to opravdu slušelo.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 11:04 am

Vypadala úžasně, ale Saroj Khan podle mě měla špatný den a že Bebo jela rovnou bez zkoušek je taky vidět.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 11:08 am

No to jo, to vidět je.... mimochodem, zajímavé bylo, jak z toho udělali dvě verze, jednu filmovou a druhou, která se mocně propagovala na youtubu (kde Kareena má sólo nástup).
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 11:36 am

Postava Iram mi tam seděla a vztah mezi ní a Vinodem beru jako metaforu ke vztahu Indie a Pákistánu.

Dil Mera Muft se samozřejmě propagovala, protože na tanečních scénách prostě marketing bolly filmů stojí nejvíc (naopak akční scény, na nichž zase stojí propagace hollywoodských filmů, se co nejvíc utajují - viz masivní kampaň k Ra.One, která z té nejvelkolepější scény neukázala vůbec nic).
Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 12:32 pm

To by asi chcelo novú tému: Spovede bollyholikov :D Trochu tu schádzame z cesty cheez (nie, že by som si to neužívala.. ja som šírenie lásky k indickým filmov v kruhu rodiny a kamarátov vzdala Crying or Very sad )
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 1:27 pm

Hlasuji pro nové téma: Bollyholici a jejich přidružené úchylky... tam pak můžeme řešit od tance přes oblečení až k indické kuchyni vše Wink
Návrat nahoru Goto down
Niktorius

Niktorius


Poèet pøíspìvkù : 335
Join date : 28. 06. 11
Age : 35

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyMon May 07, 2012 1:28 pm

Návrat nahoru Goto down
http://bollybaz.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyTue May 08, 2012 5:28 pm

Paiyaa
jednoduchý a pri tom veľmi príjmený, hudba sa mi dostala až pod kožu, klasické fajnové márovačky, hrdinský Karthik, očarujúúúúúca Tamannaah hug ... akurát ten záver pri aute mi prišiel taký, príliš useknutý... som čakal niečo viac okrem záverečného objatia, nejaké slová možno, alebo čo, no ale aj tak vynikajúce Smile
a hlavne: úžasné texty piesní thud
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyTue May 08, 2012 5:48 pm

Thuli Thuli a Adada Mazhaida som počúvala dokola asi celý deň cheez Fakt fajnový soundtrack. Inak ten koniec mi tiež prišiel trochu unáhlený, ale aj trefný, keďže on bol taký ten tichý typ love Viacej ma iritoval ten beloch, ktorého na chvílu zviezli a hneď bolo jasné, že všetci belosi sú neandertálci Rolling Eyes C'est la vie, ešte že sa ho rýchlo zbavili tongue
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyTue May 08, 2012 6:06 pm

jeminky, toho by som vyhodil hneď na prvej zákrute, on bol ešte celkom milý k nemu :D
Návrat nahoru Goto down
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 EmptyTue May 08, 2012 11:21 pm

100% Love

Názvu som sa najprv trošku zľakol (znie to fakt dosť sladko), ale nakoniec sa z toho vyvinula jedna veľmi príjmená, romantická komédia s celkom svižne plynúcim dejom, a hlavne s úžasným hereckým výkonom hl. hrdinky, z ktorej som okrem iného od začiatku až po poslený záber nespustil oči a párkrát som si poslintal klávesnicu cheez. Jediný malilinký nedostatok: potešil by som sa ešte dobrým tanečným klipom, ale spätne som si uvedomil, že až tak veľmi tam vlastne nechýbali.
Ani by som nepovedal, ale tuším sa hneď zradil medzi moje naj obľúbené filmy, a asi sa stal u mňa aj jedným z topov medzi romanťákmi Smile. No, musím to každopádne chvíľu odležať, takto čerstvo po zhliadnutí sa mi pred očami ešte mihajú Tamannine krásne krivky (ani Naga Chaitanya čoby hl. hrdina im neodolal - veď bodaj by aj skúsil naughty ), takže môj úsudok je ešte asi dosť skreslený cheez.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sme si pozreli..   Čo sme si pozreli.. - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sme si pozreli..
Návrat nahoru 
Strana 27 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Čo sme si pozreli..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Filmy-
Přejdi na: