Bollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zamilujte se.... zase a znovu.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Festival, Oko a další projekce

Goto down 
+5
Gaurí
rubimori
Remini
Gaja Gamini
Paro
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyWed Sep 28, 2011 11:30 pm

Tak aspon online budes mit prenos zazitku Smile
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 am

Remini napsal:
^To je od teba veľmi milé ❤ Možno keby dávali nejaký film, pre ktorý by som vraždila, by som sa dotrepala :D Ale cestovné, lístky, ubytovanie... No
A u vas nic obdobneho neni?
Návrat nahoru Goto down
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Sep 29, 2011 9:05 am

rubimori napsal:
Remini napsal:
^To je od teba veľmi milé ❤ Možno keby dávali nejaký film, pre ktorý by som vraždila, by som sa dotrepala :D Ale cestovné, lístky, ubytovanie... No
A u vas nic obdobneho neni?
No Sad Vôbec nič. Keby nebolo Preslava (ktorý je momentálne nezvestný), tak by som mala pocit, že som na Slovensku úplne sama :pale:
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 9:59 pm

Remi neplač, zajtra stejně půjdu jen na Jessicu a Sida, což bude fajn, ale ne životním zlomem Wink Se rozplyznu štěstím až v neděli...
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 11:07 pm

Teda... Wake up Sid je taaak bezdějový film, až tomu sama nevěřím Wink Ale čím dál tím víc oblibuju Supriyu Pathak, to je maminečka jak má být.

K Festivalu jen toto: atmosféra slabá, ani plakáty v předsálí nejsou indické jako tomu bylo loni. Úvodní slovo před Sidem ve trojici Špaček - Sanghíta - překladatelka bylo bohužel nebývale trapné. V partě kamarádů ok, ale před plným sálem návštěvníků Festivalu by to chtělo být kapánek ofiko a mít přípravu před tím, než otevřu pusu. Sanghíta doporučovala svoji novou knihu stylem, že člověk ani neví, jestli vyšla aj česky... A pak přikvačilo duo Garam Masala, které ani nebylo místy vidět (!). Celkově je to tak neformální, až pomalu přemýšlím, jestli si ty zvolené filmy nemám se svým doprovodem ve festivalovém čase pustit jen doma.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 10:12 am

Wake up Sid je podle me takovy prumer. Vcera jsem na nem nebyla. Ty plakaty mi tam taky chybeli a je pravda, ze prekladatel tam byt nemusel. Pripravy(umisteni reklam a tak) zacaly az kdyz jsme sedeli v sale a pak vsechno zacalo pozde, ale zas jsme tam mely tanecek.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 3:00 pm

Že? Naprosto žádný zázrak, reakce mého doprovodu byla jasná: příliš sladké, a naprosto neindické, hotová Rosamunda Pilcher :D Bohužel ten úvod ho dost dožral, taky už kvůli tomu, že se začalo dost pozdě a k půlnoci už není tak příjemné cestovat domů, že Sad

Při Luv byli tanečníci aspoň před plátnem, rubimori? Doufám, že dneska to bude lepší, protože to poslední, co po bollywoodském filmu chci vidět, je český plakát ze 60. let :D
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 3:55 pm

No tanecnici..jedna byla :D No s tim cestovanim mam taky docela problem jelikoz nejsem z Prahy. Aspon ty plakaty mohly dat no. Co se mi na tomhle promitani libi je, ze je to velky platno a hlasitejsi hudba nez doma a nektere filmy, ktere jeste nemaji titulky.
Návrat nahoru Goto down
Gaja Gamini
Admin
Gaja Gamini


Poèet pøíspìvkù : 2638
Join date : 19. 09. 10
Age : 37

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 5:24 pm

Wake Up Sid je film o něcem tak běžném, až se to může zdát bez děje. Ale mě nálada filmu zcela okouzlila a netypický pár Ranbir a Koko byli k sežrání.
Návrat nahoru Goto down
http://bollywood-ish.blogspot.com/
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 11:10 pm

rubimori: A jaký to bylo dneska, jestli jsi byla? Já dneska mimo plán šla do Evaldu a tam aspon ty plakaty byly, ale zase jeden na OSO :D

No a co jsem tam videla? Stanley nemá oběd, což je přesně ten druh filmu, který stojí přesně na opačné straně všech důvodů, proč sledovat indické filmy. Formálně a konečně i obsahově je tak nadnárodní, až je to skoro škoda. Rozhodně nebyl špatný, ale ani v nejmenším originální, pouze potřebný pro svůj apel na reálný problém.

Každopádně jsem zvědavá na změny, které se ještě do neděle přihodí... všechno je teď tak rychlé. A na Katrinu bylo dneska dokonce vyprodáno :D

Gajo: Psala jsi, že Sid ti přijde hodně realistický. To bych vůbec neřekla, všechny ty náhody a "problémy" vyřešené mávnutím kouzelného proutku mi přišli dost pohádkové. A spíš všechny pokusy odkázat i na realitu jsem vnímala jako naprosto zcizující elementy. Například jak se Ranbirovi svěřila jeho bývalá spolužačka, že kvůli němu musela nastoupit do školy o rok později, protože je to protekční fracek. Na druhou stranu stačilo chtít a on i Ko. měli svá zaměstnání, svou seberalizaci a v podstatě se stačilo naučit udělat vajíčko a uklidit si po sobě pár triček Wink
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Remini

Remini


Poèet pøíspìvkù : 2132
Join date : 22. 09. 10

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptySat Oct 08, 2011 10:49 am

Paro napsal:

No a co jsem tam videla? Stanley nemá oběd, což je přesně ten druh filmu, který stojí přesně na opačné straně všech důvodů, proč sledovat indické filmy.
S týmto musím silne nesúhlasiť Smile Bollywood nie sú len melodramatické filmy, romantické komédie plné tanca, masala filmy. To je obraz, ktorý o ňom majú nezasvätený. Filmy typu Stanley Ka Dabba sú až veľmi potrebné. Mne sa strašne páčil, hoci rozhodne iným spôsobom, ako napríklad také Zindagi Na Milegi Dobara alebo Paurnami. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://bollywoodsky.blogspot.com/
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptySat Oct 08, 2011 12:31 pm

No vcera uz tam plakaty byly, ale jen par nahore. Co me vsak nastvalo, ze zacali o vic jak pul hodiny dyl coz pro me byl dost velky problem a i potom, kdyz vedeli, ze maji skluz tak tam povidali skoro to same jako vcera a jeste uplne stejny tanec co vcera. Navic nedokazu pochopit jak muzou prodat vic listku nez je mist?!
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptySat Oct 08, 2011 11:44 pm

Remini napsal:
S týmto musím silne nesúhlasiť Smile Bollywood nie sú len melodramatické filmy, romantické komédie plné tanca, masala filmy. To je obraz, ktorý o ňom majú nezasvätený. Filmy typu Stanley Ka Dabba sú až veľmi potrebné. Mne sa strašne páčil, hoci rozhodne iným spôsobom, ako napríklad také Zindagi Na Milegi Dobara alebo Paurnami. Wink

Áno, já vím, hlavně díky tobě a Niktoriovi jsem už dávno pobrala, že kinematografie v Indii umí úplně všechno. Jen jsem to myslela tak, že to, v čem je dobrý Stanley, v tom jsou naprosto stejně dobré jakékoli jiné rozvinuté kinematografické země a není potřeba koukat pro tenhle druh speciálně na Indii. Můžu s tímhle zájmem a zaměřením jít kamkoli na východ nebo západ a výsledek bude velice podobný. Tím ale naprosto neshazuju ideální kombinaci naprosto kouzelných rošťáků ze 4.F (a jejich učitelů), kteří mají za ušima a klidně by mohli být spolužáky z Mikulášových patálií, a finálního "AHA" momentu. Ten měl dokonalou účinnost.

rubimori: Tak to už není organizace, to je tragédie Sad Jakmile jsem zaslechla něco o přistýlkách, byla jsem ráda, že jsem v klidu v Evaldu...
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 11:20 am

Byl jste vcera nekdo na party?
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyMon Oct 10, 2011 2:09 am

Nn, ale ještě teď se vzpamatovávám z dnešní dvojité dávky Aishiny dokonalosti a Robina Hooda Salmana Khana... Ale předpokládám, že organizátoři byli znavení a proto při úvodech méně exentričtí Wink

K obávané délce Jodhy jen toto - ani jsem si neuvědomovala čas, naprostá jednohubka, to plátno je tak plné a barevné a boží prostě po celou dobu filmu. A hlavně jsem měla ještě lepší zážitek z Guzaarishe, takže jsem oslněná.
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyMon Oct 10, 2011 7:28 pm

Ja jsem byla a organizace uplne nulova..vystoupeni byli jen 2 pisnicky, slibovany pulhodinovy workshop vubec nebyl, ale nakonec jsem si to uzila.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 12:32 am

Fakt? To je naprosto neuvěřitelný, vždyť příští rok už to budou dělat 10 let! Mít člověk i během roku víc možností chodit na Indii do kina, tak jim ten Festival zanikne. Ale teď se tvářili, že sami snad ta bílá místa zaplní, takže jsem zvědavá, jestli to budou samé také improvizované akce jako při dni Indické nezávislosti Wink

Pořád ale přemýšlím o tom paralelním proudu *olly filmů a je mi jasné, že při takhle nastaveném "měřítku", že jen to, co se super jiné a super originální v kontextu kinematografií jiných zemí, tak by určitě ani mnou milovaný Guzaarish neprošel. A o ten bych se bývala byla ochudila touto cestou, takže doufám, že mé poznámky ke Stanleymu nevyzněly nějak zásadně negativně, jen se snažím vyrovnat s tím, že bych vlastně mohla přestat sledovat všechno mimo indický film a teoreticky by mi nemělo nic chybět. Což je něco, co si v hlavě ještě poskládat neumím... :study: :scratch:
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 12:52 am

Tak už se pomalu vzpamatovávám... rubimori, co jsi nakonec vsechno videla?
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
rubimori

rubimori


Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 20. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 7:41 pm

Nakonec jen I Hate Luv Stories, Zindagi Na Milegi Dobara a Dabangg jsem si ted shlidla doma, protoze ten cas mi vubec nevyhovoval. Ono je to problem, kdyz kazdy film co bych chtela videt je v jiny den :D Stacilo mi se tam vypravit 3krat a docela se to prodrazilo a to nemluvim o tom vybornym autobusovym spojeni co je od nas(posledni autobus 22.40 a prvni 6.30)..tak snad pristi rok to nejak lip sladim
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 11:10 pm

Tak i to je fajn! Smile Přesně, však i samotná Praha preferuje konec filmu maximálně do půl dvanácté, ne každý miluje nočky. Tak snad příště pořeší i něco takového a jako další bod třeba ty hromadné slevy, jak se navrhovalo na Facebooku :D
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyMon Mar 05, 2012 1:41 pm

Indické nokturno
original: Nocturne indien

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 000214_151_001685

1989, Francie, francouzsky,
titulky: české tit.
110 min.

Režie: Alain Corneau
Hrají: Otto Tausig, Jean-Hugues Anglade, Clémentine Célariéová

Konec monopolu pro promítání v ČR!

„Film Alaina Corneaua Indické nokturno je adaptací stejnojmenného románu italského spisovatele Antonia Tabucchiho. (...) Příběh působí až nápadně jednoduše - evropský intelektuál, Monsieur Rossignol, původem Portugalec, přijíždí do Indie provádět archivní výzkum. Při té příležitosti se snaží v Indii najít svého starého přítele z dětství, Xaviera Janata Pintu, tlumočníka a obchodníka, který se v Indii před rokem záhadně ztratil. Výstavba příběhu připomíná cestopis - Rossignol putuje po místech, kde se Xavier údajně pohyboval. Příběh upomíná také na výchovný román s iniciačními rysy, který měl dlouhou tradici zejména v německé literatuře. V této tradici adept na své iniciační cestě duševně zraje, setkává se se zasvětiteli a postupně dospívá k poznání sebe i světa.(...) Corneaův minimalistický styl se vyjadřuje spíše v náznacích. Vyhýbá se vášnivějším projevům citu a prudším kontrastům, proto nedochází ve filmu k výraznějším zvratům, expresivita je záměrně tlumená. Corneaův rukopis je až jansenisticky střízlivý, o to však vnitřnější a tajemnější.“

Kamila Boháčková, Nocturno a romantismus, Cinepur 25, leden 2003.


V programu
21.3. 17:30 http://www.bio-ponrepo.cz/program.html?pid=157
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyTue Sep 04, 2012 10:53 pm

Jak se vám líbí letošní propagace? A zajde někdo i do Ponrepa?
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
PreSlav

PreSlav


Poèet pøíspìvkù : 723
Join date : 12. 02. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyWed Sep 05, 2012 10:57 am

Zo Slovenska sa chystáme viacerí, len ešte neviem presne kedy a na ako dlho (podľa toho koho ako uvoľnia z práce a tak), ale bolly party si určite nenecháme ujsť :D
bude záležať aj od programu, čo budú dávať.
Návrat nahoru Goto down
Paro

Paro


Poèet pøíspìvkù : 2103
Join date : 24. 09. 10
Age : 38
Location : ČR

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyMon Sep 10, 2012 10:30 pm

Tak to bychom mohli udělat nějaký menší sraz fóra Smile

Ale jako, že půjde i My Name is Khan? Jako proč? Jeden z mála filmů, co se sem oficiálně dostal - a bude zabírat místo všemu ostatnímu? Ne Sad
Návrat nahoru Goto down
http://paro-realm.tumblr.com
Gaurí

Gaurí


Poèet pøíspìvkù : 513
Join date : 04. 06. 11

Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 EmptyTue Sep 11, 2012 8:10 am

Paro napsal:
Tak to bychom mohli udělat nějaký menší sraz fóra Smile

Ale jako, že půjde i My Name is Khan? Jako proč? Jeden z mála filmů, co se sem oficiálně dostal - a bude zabírat místo všemu ostatnímu? Ne Sad

Sraz by byl fajn!

On už jim tam vidí i program? To se musím podívat... a s Khanem to nechápu též.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival, Oko a další projekce   Festival, Oko a další projekce - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Festival, Oko a další projekce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Bollywood Party - Festival Fantazie 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bollywood :: Bollywood :: Bollywood-
Přejdi na: